الیزابت وارن قطره از انتخابات ریاست جمهوری پس از شکست به پیروزی در اوایل اولیه انتخابات

الیزابت وارن خروج نژاد برای رئیس جمهور. پس از یک دور ناامید کننده پس از اتمام در سه شنبه سابق جبهه-دونده گزارش شده است که آماده است به او بگویید کارکنان است که مبارزات انتخاباتی خود را به پایان خواهد رسید هر چند او نشده نشان داد که او را به حمایت از نامزد باقی مانده.

به گزارش نیویورک تایمزکه شکست این داستان در اوایل صبح پنجشنبه وارن فرار یک کمپین محور در فشار حزب دموکرات در یک پیشرفته تر جهت اما او قادر به تجمع حمایت لازم را به اندازه کافی امن نمایندگان. او از دست او در ایالت ماساچوست به رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

وارن طولانی برافراشته در برابر پول بزرگ و متعهد به رد کمک های مالی زیادی از اهدا کنندگان. مبارزات انتخاباتی خود را همراه با سناتور برنی ساندرز’ شد تا حد زیادی تامین می شود با کمک های مالی. او ساخته شده نام او در صحنه سیاسی پس از رکود اقتصادی سال 2008 تماس وال استریت و سرمایه داری و محوری برای نظارت بهتر.

2016 ترقی خواهان شروع به هل دادن Warren به ایجاد یک پیشنهاد برای رئیس جمهور هر چند او تصمیم گرفت برای رقابت در این مسابقه است. در سال 2020 انتخابات, اما, او شروع به پریدن کرد در به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد.

در حالی که وارن تا به حال موفقیت در بحث مرحله از جمله چشمگیر بحث در لاس وگاس جایی که او در حمله به نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر شماره خود ادامه داد به رها کردن. در رای گیری اولیه او در زمان مقام سوم در آیووا جایگاه چهارم در نیوهمپشایر و نوادا اما به تضعیف پنجم در کارولینای جنوبی است.

در حال حاضر این مسابقه بین بایدن و سندرز اولین اجرای یک کمپین با هدف متوسط رای دهندگان در حالی که دومی با هدف قرار دادن مترقی متمایل به شهروندان است.

“خانم وارن خروج نیز پاک حزب چپ خط برای آقای ساندرز که تا به حال بیشتر خاموش و نشان در سه شنبه از انتخابات پیش بینی کرده بود. Sanders مبارزات انتخاباتی در حال حاضر خواهد شد با هدف جذب کافی از خانم وارن ایدئولوژیک مترقی هواداران به او را بیش از این بالا در یک رقابت نزدیک اولیه” این بار در نت.

تحلیلگران توجه داشته باشید که وارن به احتمال زیاد آسیب فراگیر سوالات در مورد اینکه آیا یک زن می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی که او خودش اشاره کرد پس از او سه شنبه شکست.

“خانم وارن متحدان و حامیان گفت: این سوال را از electability — چه کسی می تواند مطمئن ترین شرط برای شکست دادن رئیس جمهور — نامتناسب صدمه دیده است تمام زنانی که برای فرار رئیس جمهور این چرخه. رای دهندگان آنها معتقدند بودند که تحت تأثیر رسانه ها روایت است که یک زن می توانست یک زمان سخت تر شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن” این بار می نویسد.

آنها توجه داشته باشید که این می آید از هیلاری کلینتون را از دست دادن در سال 2016 که برخی از آنها به او نسبت داده شده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>