ماساچوست ایالت الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می گوید آن را مطرح 14 میلیون دلار در 10 روز قبل از سال 2020 نوادا دموکرات قفقاز گزارش تپه. مبارزات انتخاباتی دو برابر آن هدف اوليه از 7 میلیون دلار با وجود این واقعیت است که وارن فرار تعدادی از نامزدهای دیگر در سراسر کشور و دولت پای صندوقهای رای است.

به جمع آوری کمک های مردمی خروش آمد زیر وارن بی امان حملات سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در طول دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس, نوادا.

“دموکرات ها برنده خواهد شد اگر ما یک نامزد با سابقه… از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف و frisk…. دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر,” او گفت: “در لاس وگاس بحث است.

بعلاوه به عنوان بوستون هرالد گزارش وارن در حال حاضر پذیرش کمک از سوپر پکس. در اوایل این هفته در یک عمده برگشت او به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد رد خارج از گروه با وجود ادعا می شود مخالف به طرح های مشابه.

وارن عملکرد قوی در بحث ظاهرا به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به هزاران نفر از آمریکایی ها برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را, اما آن را انجام نمی بسیار برای الهام بخشیدن به رای دهندگان در نوادا که در آن سناتور است که به پایان رساندن پشت سن. برنی ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

مثل همه کاخ سفید امیدوار وارن سخنرانی پس از نوادا قفقاز پیچیده. یک بار دیگر او را پاره پاره به بلومبرگ ارائه های مختلف حمله. بازتاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارن مسخره بلومبرگ کوتاه قد و قامت.

“من می خواهم به بحث به طور خاص برای فقط یک دقیقه در بالا در مورد یک تهدید است که در حال آمدن است راه ما. و آن را یک تهدید بزرگ را — نه بلند اما یکی از بزرگ: مایکل بلومبرگ” او گفت: جمعیت حامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مشابه, حمله, عصر ایران, چه کسی او را با نام مستعار “مینی مایک.” رئیس جمهور همچنین پیشنهاد کرد که میلیاردر خواسته کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) برای یک “جعبه” برای ایستادن در طول بحث به منظور به نظر می رسد بلندتر از او واقع شده است.

یک بار به عنوان یکی از نامزدهای این سناتور سقوط در پای صندوق های رای در اواخر سال 2019 عدم بهبود پس از. با وجود اتمام سوم در آیووا چهارم در نیوهمپشایر و آماده را به پایان برساند پنجم در نوادا وارن است نشان داد که او در نظر دارد به رها کردن مسابقه.

وارن ممکن است مجبور می شود از نژاد پس از سه شنبه اما به خصوص اگر او از دست می دهد در خانه اش در ایالت ماساچوست است. در ماساچوست با توجه به آخرین نظرسنجی وارن و ساندرز در حال گردن و گردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im