الیزابت Hasselback ناودان توسط Rosie O’donnell برای Coronavirus بحث به عنوان او را برمی گرداند به ‘نمایش’

Rosie o’donnell ناودان سابق co-star الیزابت Hasselbeck برای دیدگاه خود را در مورد کوروناویروس در نظر. سابق میزبان بحث نشان می دهد که قبلا به عناوین ساخته شده برای شرکت در یک ارسال به تمام کتاب مورد نظرارسال شده به رسانه های اجتماعی می گویند او تا به حال “به اندازه کافی” از Hasselbeck زیر مهمان او از روی لئامت دادن در ABC chatfest در روز چهارشنبه.

روزی که معروف sparred در دوربین با الیزابت زمانی که آنها با هم کار می کرد در این دیدگاه بیش از یک دهه پیش در زمان به توییتر برای ارسال یک لینک به یک داستان در مورد Hasselbeck به بحث در مورد گسترده پخش ویروس با زمان نمایش اعضا.

“اوه خدای عزیز – دوباره – به اندازه کافی با او” روزی نوشت.

روزی است طرفداران توافق به عنوان آنها chimed در با نظر به پست.

“من به طول انجامید کمتر از 3 دقیقه” یک بیننده نوشت: از تماشای Hasselbeck.

“آن را به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم او” یکی دیگر اضافه شده است.

در مباحث بخش در نظر, Hasselbeck از مردم خواست تا آرامش خود را به عنوان برخی از اعضا در مورد نحوه صحبت coronavirus مؤثر است زندگی خود را. بخش آمد و به عنوان ABC chatfest به تصویب رسید و مخاطبان استودیو-رایگان فرمت به عنوان یک احتیاط.

در حالی که آفتابی Hostin گفت: بچه ها مدارس تعطیل شد و گفت که او نگران است که او افراد مسن مبتلا به آسم مادر می تواند ویروس Hasselbeck اشاره کرد وجود یک “خط خوب بین احتیاط و ترس و وحشت است.”

“بله ما اقدامات احتیاطی ما میخوایم Purell دعا که خدا رو با ما در فرداها ما دعا می کنیم که این coronavirus خاموش است که آن متوقف می شود در آن آهنگ” Hasselbeck گفت.

تلویزیون شخصیت هشدار داد مردم نه برای رسیدن به یک حالت وحشت و جای آن را “نشانه ها از رئيس جمهور ما” که او مدعی است که مصرف “در اوایل قوی پررنگ اقدامات” برای حفظ coronavirus در خلیج به عنوان آنجا که ممکن است. Hasselbeck احساس می کند آمریکا است “هنوز هم در پایان مقابل این است.”

سابق بازمانده ستاره در ادامه گفت که او احساس می کند “راحت و با اعتماد به نفس به دلیل رهبری قوی” از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که باعث Joy Behar به سوال آنچه که او صحبت کردن در مورد. Behar بازگشت اخراج می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: “هیچ چیز از اهمیت” در مورد این بیماری همه گیر.

Hasselbeck اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشنهاد یک طبقه متوسط مالیات توقف و انجام چیزهای دیگر برای کمک به افرادی که ممکن است مجبور به ماندن در خانه برای کار می کنند. او افزود که مردم باید “آماده” و “دعا” اما نه وحشت در مورد این وضعیت به عنوان تایید coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور است.

“من فکر می کنم رهبری ما در حال حاضر است و اشاره به ما می گویند این است که یک وضعیت وحشت. این یک پیشگیرانه وضعیت استفاده از Purell شستن دست ما که ما میخوایم باشه بچه ها!” Hasselbeck گفت: قبل از اضافه کردن که مردم باید “پیدا کردن یک راه را به عشق کسی و در آغوش گرفتن آنها را در یک راه است که ما می توانیم.”

این جای تعجب نیست که روزی تا به حال به اندازه کافی از Hasselbeck در تلویزیون خود را. پس از دو butted سر در یک تقسیم صفحه نمایش جیغ مسابقه در سال 2007 روزی به طور ناگهانی خارج شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>