come to daddy elijah wood

الیاس چوب در آمده و به پدر. سابان فیلم

در ژانویه و فوریه آزادسازی زمین برای فیلم هیچ کس می خواهد برای دیدن قرار داده و فاجعه بار ترسناک به نام بیا به پدر در بالای لیست. هر فیلم که باز می شود به نقل از ویلیام شکسپیر و Beyoncé به معنای در نظر گرفته شده با شک و تردید و giggles اما این سگ می شود sillier توسط دقیقه است.

همچنین نگاه کنید به: ‘سونیک خارپشت” یک معجزه آسا, موفقیت, همه چیز در نظر گرفته

مبتذل ساختگی و غیر قابل درک آن شروع می شود promisingly به اندازه کافی. یک تازی اتوبوس می کشد به قاب واریز الیاس چوب در وسط هیچ جا. او آمده است برای بازدید از فاسد شدن پدر که او را ترک زمانی که او پنج ساله بود. ورزشی عجیب و غریب دایره کاسه سوپ کوتاه کردن مو و خالکوبی گردن او نقش Norval یک دیسکو, دی جی و الکلی نقاهت با مچ زخم از اقدام به خودکشی. زمانی که پدر جدا خود توهین و سوء استفاده او هر علامت را نشان می دهد نیاز به خروج شتابزده اما این امر حاکی از منطق است که در این فیلم است در تامین کوتاه مدت. نیمه اول این افتضاح به پایان می رسد زمانی که پدر او حملات با گوشت ساطور و قطره مرده از یک حمله قلبی. متاسفانه بیا به پدر فرو بر.


بیا به پدر
(0/4 ستاره)
کارگردان: مورچه Timpson
نوشته شده توسط: توبی دانشگاه هاروارد
بازیگران: Elijah Wood, Stephen McHattie, Michael Smiley, Garfield, Wilson
مدت زمان: 93 دقیقه.


آن را به عنوان تجزیه به دیگر فقط در یک خط طولانی از ارزان shlockfests نیمه دوم فیلم کاملا از دست می دهد تمام تماس خود را با واقعیت. Norval طول می کشد تا بطری مذاکرات به پدرش جسد و سر به صورت اجتناب ناپذیر حمله و تشنج از B-movie اسکیزوفرنی. مرد در کیسه بدن در اتاق خواب طبقه معلوم می شود یک فریبکار. Norval واقعی با بچه یک چشم مرد زنجیر به یک لوله در زیر زمین توسط همدستان او یک باند آدم ربایان که می خواهند سهم خود را از غارت. اعمال خشونت غیر قابل بیان آغاز از جمله حذف یک مرد اندام تناسلی و حمله با یک قلم تحت پوشش با مسموم مدفوع.

بدون هیچ توجیه دلیل Norval به پایان می رسد تا در یک متل میزبانی یک کنوانسیون که در آن یک زن روسپی shoves سنبله از طریق Norval سر از فک به فک. هیچ یک از آن باعث می شود یک کلمه از حس و گفت و گو با توبی دانشگاه هاروارد را فراهم می کند کافی اثبات شده است. پلیس می آید به بررسی, به نظر می رسد به Norval چشم و می گوید: “شما نمی باید کشمش چشم.” متعجب? “من نیمه breakin’ دیوار چهارم در اینجا, اما من این نظریه بد چشم که نگاه مانند کشمش. شما می دانید. کوچک و تاریک می دانید ؟ اما شما لازم نیست که کشمش چشم.” نوشتن کثیف است و زیر روانی اقدام صورت یکنواخت وحشتناک و اگر مدیر مورچه Timpson هر مهارت در همه پشت دوربین او با موفقیت موفق به نگه داشتن آن را یک راز بزرگ. 2020 هنوز جوان است اما به من اعتماد—سال نمی خواهد هر گونه بدتر از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de