Eleonora Bertoli می شود شرجی در یک لباس شنای زنانه دوتکه کوچک زرد: ‘این تابستان داغ’

Eleonora Bertoli به او در زمان Instagram صفحه در جولای 5 برای به اشتراک گذاشتن یک پر رو به روز رسانی با 1.1 میلیون پیروان. ایتالیایی, مدل, flaunted او بمب منحنی در یک زرد دو قطعه لباس شنا از دن christa henderson را آتش شنا خط.

در پر رو ضربه محکم و ناگهانی, Eleonora دیده می شد زانو در عمق بخشی از یک آبشار دریاچه در او نحیف گروه. با توجه به geotag او در بالی, اندونزی. او کمی خم شد به سمت او به عنوان مطرح شده در مقابل دوربین. او قرار داده و هر دو دست او را در ران در حالی که او کج شده سر او داد و عکاس اغوا کننده زل زل نگاه کردن.

Eleonora را دست کت و شلوار حمام شامل یک سر کوچک در بالا که برجسته ruched مثلث-سبک فنجان. آن را نیز تا به حال یک یقه غوطه وری است که نمایش داده می شود مقدار سخاوتمندانه از او انگیز رخ. پوشاک به سختی تحت پوشش مجسمه نیم تنه خود را, اما این واقعیت نیست زحمت مدل. این itty-bitty تسمه که ارائه پشتیبانی کشیده بر گردن او و در اطراف او بازگشت.

لباس شنای زنانه دوتکه پایین از سوی دیگر افتخار پایین برش کمر, اما فوق العاده بالا-طراحی برش در معرض مقدار زیادی از پوست است. مانند آن نیز تا به حال یک ruched با نگاهی به یک قطعه کوچک از پارچه پوشش داده شده است که او privates. این لباس شنا برگزار شد, در محل توسط یک رشته نازک که چسبیده به کمر. به طور کلی مجموعه ای از برجسته او صاف معده و شکم.

Eleonora افزایش زیبایی خود را با لوازم آرایشی و بهداشتی. او به نظر می رسد به پوشیدن تعریف ابرو بسیار ظریف سایه چشم, ریمل مژه و ابرو و برخی از رنگ صورتی بر روی لب های او. او در حال غرق لوازم جانبی به او منحرف کردن بیننده از تلویزیون صدای زیر شکل و دارایی های فراوان. به عنوان برای او مو, کون گشاد قفل شدند و به ظاهر unstyled. او اجازه دهید آن رشته های بلند آویزان بیش از یک سمت و از شانه و پشت.

Eleonora نوشت: یک عنوان در مورد زمان آب و هوا در تابستان. او برچسب گذاشته شده توسط چندین Instagram صفحات در عکس از جمله آتش مدل های مشتعل و نام تجاری مدیر عامل دن christa henderson.

همانطور که از نوشتن این آخرین پست انباشته شده است بیش از 32,800 دوست دارد و بیش از 230 نظرات. همکار اثرگذارندهها و طرفداران flocked به بخش نظرات و باران مدل با تعارف. بسیاری از آنها را ستایش زیبایی و قاتل بدن. دیگران مانده بودند کاملا لال محض نمایش از پوست و تصمیم به رها کردن یک دنباله از emoji به جای.

“شما آنقدر زرق و برق دار در تصویر خود را! لباس شنای زنانه دوتکه به نظر می رسد بزرگ بر شما” یکی از پیروان اظهار نظر.

“زیبا ترین دختر در کهکشان” بوده یکی دیگر از فن اضافه کردن یک شکلک در پایان دهید.

“چه زیبایی بی انتها. همچنین شما می توانید شگفت انگیز بدن” یک سوم رسانه های اجتماعی تحسین اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>