هشت گام برای رسیدن به شنیدن موسیقی-E-ILAAHI

{رسیدن به شنیدن موسیقی-E-الهه = نزدیک شدن به خدا}

  1. ADAB:

Deen sarasar poora Adab hai. گفته شده است که “بود-adab insaan kabhi baa-Khuda nahin بان sakta. Adab در اینجا به معنی ادب نسبت به خدا در نظر احترام & اطاعت از اوست. وقتی گناه می کنیم به این معنی که ما نه اطاعت او از این رو معیارهای Adab است که برآورده شده است. این همچنین بدان معنی ادب نسبت به پیامبر (SallAllahu Alaihi Wa Sallam) حدیث و سنت و پیروی از هر دو آنها را به عنوان به خوبی.

خدا بای-niaaz او می تواند پرتاب همه ما به آتش جهنم است. آن را نمی خواهد موضوع را به او. او هنوز هم می تواند خدا نیست به ما نیاز دارند. ما به او نیاز دارند. حتی ولی (دوست) خدا مراقبت می کند (فراتر از یک نقطه خاص). اما پیامبر (SallAllahu Alaihi Wa Sallam) همیشه مراقبت او (SallAllahu Alaihi Wa Sallam) مراقبت برای امت بنابراین تا آنجا که او می خواهم از خواب بیدار برای Tahajjud نماز & اشک ریختن برای ما گفتن عبارت “من امت من امت من امت”. پیامبر (SallAllahu Alaihi Wa Sallam) بود Fanaaf-il-امت. او در مورد مراقبت امتش بیش از هر کس دیگری. این سنت از پیامبر (SallAllahu Alaihi Wa Sallam) این مسیر برای رسیدن به شنیدن موسیقی. سنت به این روز بسیار قدرتمند و iski barkat se شنیدن موسیقی haasil hota hai.

یکی دیگر از نقطه به ذکر است که گاهی یک عمل خوب ایده به ذهن ما می آید/دل که است چیزی جز Taufeeq اعطا شده به ما توسط خدا. اگر ما موفق به آن را به عمل با توجه به تنبلی یا هر دلیل این غم & بدشانسی از ما به انجام این کار.

  1. ILM-سازمان ملل متحد-NAAFAY (دانش سودمند):

Ilm-سازمان ملل متحد-naafay Ilm (دانش) است که مزایای. و توسط Ilm (دانش) منظور ما از Ilm منجر به عمل است. برای مثال اکثر ما می دانیم که هر کس با استفاده از Miswaak (که یک سنت) به صورت روزانه خواهد در Shaa خدا اعطا می شود Kalima در زمان مرگ است. این دانش ساده است که نیاز به تمرین ما اصلا نیاز به هر گونه Fatwaa و یا نیاز به آموخته اند همه تفسیر قرآن به می دانم که این قطعه ای از دانش است که می تواند به نفع ما است.

گفته شده است که آن را در زمان حضرت عمر (ره) از 12 سال به یادگیری سوره-بقره. و آن را نه به دلیل طول سوره یا مشکل آنچه در آن به معنای این است که آن را در زمان او 12 سال به تمرین آنچه او آموخته در این سوره است.

  1. امل-E-SAALEH :

هنگامی که یک فرد برسد (1) & (2) او به مرحله سوم است که امل-e-saaleh جایی که او تمام شیوه های یادگیری خود را در زندگی واقعی است.

  1. حالتى (حکمت):

(1), (2) & (3) در فرد تا پایان تلاش های خود را نسبت به شنیدن موسیقی-e-Ilaahi. Hikmaah (عقل) است که آنچه را خدا کمک ما برای تلاش های ما است که ما را در اوایل سه مرحله است. و فرد می شود به دانستن واقعیت (asliyat) از این جهان است. شده اند وجود دارد بسیاری از تحصیلکرده مردم اما آنها فاقد عقل است. حکمت واقعی تنها توسط خدا به افرادی که در تلاش به سوی او.

  1. ZUHUD:

در این مرحله insaan ko ki dunya asliyat samaj ajati hai k ki dunya کوی asliyat ناهی. قلب فرد در این مرحله ندارد dunya و یا آن را دوست دارم. /قلب خود را برای شنیدن موسیقی از خدا. قلب خود هستند نه شیفته تجملات از این جهان است. به آنها نشستن در یک لوکس سالن متفاوت است از نشستن بر روی زمین بی ثمر. این ولی خدا.

آن است که به ذکر است که یک ولی مشخصات خواهد بود دقیقا همان است که هر فرد عادی او ممکن است خود را یک خانه ییلاقی, یک ماشین فانتزی, و غیره. اما تنها تفاوت این خواهد بود که خود را در قلب و زندگی در حال قطع با این dunya. قلب او آرزوی خدا تنها. یک eali سلیقه عشق خدا & Aakhira. هیچ چیز در این dunya اثر نمیکرد.

  1. قانون مهاجرت و ملیت’BIT-خدا:

قلب یک شخص تنها دو کشور; یا آن را پر از تاریکی این دنیا را دوست دارم و یا پر شده با نور نمی تواند آن را هر دو در همان زمان.

امروز ما با این جهان با عشق ما نیاز به خلاء قلب ما. ما نیاز به توبه به خدا برای پر کردن قلب ما با عشق او. تنها پس از آن می تواند ما را در رسیدن به شنیدن موسیقی خود را.

“کوی خدا ko mananey wala, ابزار جنسی, banay”

در این مرحله این افراد دست خدا. آنها منتظر به دعا و آیا بیشتر و بیشتر امل-e-saaleh.

  1. درست IBADAH:

فرد از خواب بیدار به هر tahajjud هر نماز w/o هر کسی (پدر و مادر خود را/دوستان) درخواست او را از خواب بیدار. او دعا می کند با تمام قلب خود را. او می داند که این واقعیت است. این همه در مورد “ibadah, ibadah & ibadah. در اینجا او می رسد واقعی خود را Maqsad من.e به پرستش خدا. هدف از وجود خود.

  1. MAARFAT-خدا:

این مرحله نهایی است که انسان برسد. یک ولی اشتیاق برای خدا. “Wo chalta phirta جنتی banjata hai.” او شروع به درک در مورد خدا. او احساس می کند خدا به حق در کنار او در هر ثانیه & دقیقه از زندگی خود را.

ما استفاده می شود به Khaanqahein یعنی موسسات برای شنیدن موسیقی-e-الهه که در آن یکی می یاد بگیرند که برای رسیدن به دیگر شهر مزار شریف & شنیدن موسیقی. این ishq ki dukaanen (khaankahein از عشق خدا) و به ویژه چیزهایی که در مورد آنها این بود که همه آنها در دسترس است به صورت رایگان. امروز ما پرداخت مقادیر بالایی از هزینه به موسسات که در آن مطالعه کنیم اما این موسسات شدند و همه به صورت رایگان.

امروز ما با کمبود افرادی که رسیدن به شنیدن موسیقی & Maarfat خدا. هنگامی که وجود دارد کمبود چیزی در بازار, این قیمت (بازگشت که ما دریافت) را افزایش می دهد. از این رو ما پیدا کنید که پاداش احیای یک سنت در زمان fitnaa معادل sawaab از 100 برعهده دارد. پس از بازگشت ما راه بیشتر زمانی که وجود دارد کمبود آن (در این مورد آن است که کمبود سنت تمرین شود).


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>