ادوارد مونک را ” جیغ ” در معرض خطر آسیب توسط انسان نفس

جیغ اثر ادوارد مانش بر روی صفحه نمایش در پاریس در سال 2015. chesnot/Corbis via Getty Images

در حالی که در خانه گیر کرده quarantining و اجتماعی فاصله مکرر موزه را برانگیخت شده اند مشتاقانه در انتظار آن روز که آنها می توانند با خیال راحت بازگشت به موسسات آنها را دوست دارم بیشتر. اما یکی از معروف ترین نقاشی در موزه مونک در اسلو در حال رفتن به نیاز به حفاظت اضافی در آینده با توجه به این واقعیت است که آن را تقریبا به عنوان آسیب پذیر به عنوان انسان سیستم ایمنی بدن در حال حاضر. با توجه به نگهبانهای اخیر تحقیقات مربوط به کیفیت ادوارد مونک را یاد نقاشی جیغ یافت که آثار هنری را تجربه کرده است جزئی زوال با توجه به نوع خاصی از رنگ استفاده شده توسط هنرمند. به این دلیل وخامت زمانی که بازدید کنندگان می توانند یک بار دیگر ببینید جیغ فرد در آن شما باید از یک فاصله.

اساسا معلوم می شود که یک نوع خاص از رنگ استفاده می شود جویدن زمانی که او کار بر روی این نقاشی در سال 1910 (که یکی از چهار نسخه از جیغ هنرمند نقاشی) بود و نه با بالاترین کیفیت. لوله کادميوم رنگدانه زرد هنرمند انتخاب شد ناخالص; این به این معنی است که این نقاشی در حال حاضر روز است که به ویژه آسیب پذیر به پوسته پوسته شدن به علت رطوبت. دلیل جیغ‘s ظرافت زمانی که موزه مونک حرکت به محل جدید خود, آن را باید به دقت کالیبره کردن محیط زیست این شاهکار را در اقامت به منظور جلوگیری از تخریب بیشتر.

همچنین نگاه کنید به: داوطلب باستان شناسان با استفاده از تصاویر هوایی برای پیدا کردن سایت های قرون وسطی از خانه

“شما باید برای شروع به کار با رطوبت نسبی در موزه و یا منزوی عمومی از نقاشی یا نقاشی از عموم اجازه دهید می گویند در راه است که می تواند آن را درک, اما آنها تنفس در سطح نقاشی” استاد Koen Janssens از دانشگاه آنتورپ که رهبری این تحقیقات گفت: نگهبان. “هنگامی که مردم تنفس آنها تولید رطوبت و آنها بیرون آمدن کلرید بنابراین به طور کلی با نقاشی آن است که نه بیش از حد خوب به نزدیک بیش از حد به نفس تمام رهگذران.” شما شنیده می شود و انسان بدون تنفس در جیغ!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>