ادمونتون اسکیموها قطره, نام تیم های فوتبال آخرین به رها کردن نام مورد به عنوان بخشی از “فراگیر اجتماعی” تغییر

به ادمونتون تیم فوتبال که قبلا شناخته شده به عنوان ادمونتون اسکیموها, آخرین ورزش حرفه ای حق رای دادن برای آن اعلام خواهد شد تغییر نام خود را. فعلی عنوان است که به سادگی یک حفره یا سوراخ در حالی که لیگ فوتبال کانادا (CFL) سازمان می تواند تصمیم گیری در یک نام جدید “که قطاری از آن ادمونتون ارزش” CBC گزارش شده است.

“موسسات در حال تغییر نام داد در سراسر جهان است. این تغییر به نام ما بخشی از یک جارو اجتماعی تغییر” گفت: جانیس Agrios ادمونتون فوتبال مدیره صندلی.

این حرکت در می آید هفته پس از واشنگتن دی سی در NFL حق رای دادن اعلام کرد این امر می تواند حذف “ردسکینز” به عنوان Inquisitr گزارش اگر چه Agrios اصرار داشت این تصمیم شده است در آثار و قبل از آن است.

“هیچ یک رویداد موجب این تصمیم شده است. ما تا به حال باز گفتگو با شرکای اجتماعی و طرفداران در مورد این موضوع برای چندین سال در حال حاضر. ما افتخار نامزدی که ما انجام داده ایم.”

در حالی که “اسکیموها” نام مستعار قدمت آن به این باشگاه آغاز به کار در سال 1949 و رایگان از نیت بد و یا بی احترامی به استفاده از کلمه شکننده است موضوع. این اصطلاح برگرفته از یک زبان بومی به نام Ojibwe که هنوز هم صحبت در برخی از مناطق دریاچه های بزرگ در ایالات متحده و کانادا است. اما این کلمه اغلب استفاده می شود در موهن در شیوه و دارای معانی منفی به قدمت نسل به زمانی که استعمارگران سفید برای اولین بار مواجه می شوند Inuits از آنچه که در حال حاضر کانادا و آلاسکا و گرینلند.

  موضعی مطبوعاتی آژانس / گتی ایماژ

“بومی مردم مجبور به تحمل نژادپرستی نظاممند از کانادا تشکیل شده است و آن را تا به بسیاری از راههای مختلف گفت: Natan Obed جمهور Inuit Tapiriit Kanatami ملی Inuit سازمان است.

“این فقط بسته شدن یکی از کسانی که راه را برای نژادپرستی نظاممند وجود داشته باشد.”

باشگاه فوتبال مدیر عامل شرکت تام Presson اعتراف کرد که در حالی که این خواهد بود که یک زمان دشوار برای طرفداران او اعتماد به نفس است که ادمونتون سازمان و fanbase می تواند حرکت رو به جلو در جهت مثبت.

“در اینجا چیزی است که همه ما یک تیم است. ما تیم و بازی روز خود را طراحی شده برای متحد کردن مردم…به مردم را هم برای یک روز و نیم به طوری که آنها می تواند خود را ترک نگرانی و مبارزات پشت,” او گفت:.

در حال حاضر جستجو برای یک نام جدید آغاز می شود یک فرایند است که شامل ورودی از طرفداران گاه به گاه فصل دارندگان بلیط و شرکای تجاری شرکت های بزرگ به طور یکسان CBC گزارش شده است.

معلوم نیست اگر چیزی را نهایی خواهد شد در زمان برای شروع سال 2020 فصل بود که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از آن برنامه ریزی شده در ماه ژوئن شروع به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ آزمایشی برنامه بازی مختصر از فصل با بازی مجموعه ای برای شروع در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>