پوسته زمین است که تکان دادن کمتر به عنوان مردم در خانه بمانند

لندن: این COVID-19 مستندات در سطح جهان نه تنها ساخته شده هوا تنفس یا رودخانه تمیز اما همچنین منجر به راه ما حرکت زمین به عنوان محققان در حال حاضر گزارش یک قطره در زمین لرزه نویز (صدا از ارتعاشات در سیارات پوسته) به دلیل حمل و نقل شبکه های املاک و مستغلات و دیگر فعالیت های انسانی تعطیل شده اند.

بر اساس یک مقاله در مجله طبیعت, تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس معنی است که سیاره خود در حال حرکت است کمی کمتر است که می تواند “اجازه می دهد آشکارسازهای به نقطه کوچکتر زلزله و افزایش تلاش ها برای نظارت بر فعالیت های آتشفشانی و زمین لرزه”.

ارتعاشات ناشی از حرکت وسایل نقلیه و ماشین آلات صنعتی تولید سر و صدای پس زمینه که باعث کاهش لرزه توانایی برای تشخیص سیگنال های رخ داده در همان فرکانس.

“کاهش سر و صدای این قدر است که معمولا تنها با تجربه به طور خلاصه در اطراف کریسمس گفت:” توماس Lecocq یک زلزله شناس با رصدخانه سلطنتی بلژیک در بروکسل که نشد و افت لرزه ای سر و صدا.

داده ها از یک زلزله در رصدخانه نشان می دهد که اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در بروکسل ناشی انسانی ناشی از زمین لرزه سر و صدا به سقوط حدود یک سوم.

در بلژیک دانشمندان گزارش حداقل 30 درصد کاهش در مقدار که از محیط انسانی سر و صدا پس از مستند شروع وجود دارد.

قطره های جاری افزایش یافته و حساسیت رصدخانه تجهیزات بهبود توانایی خود را برای شناسایی امواج در همان محدوده فرکانس بالا به عنوان سر و صدا گفت: طبیعت مقاله.

همه لرزه ای ایستگاه های مانیتورینگ را ببینید یک اثر به عنوان تلفظ به عنوان یک مشاهده در بروکسل.

با توجه به امیلی Wolin های زمین شناسی در سازمان زمین شناسی ایالات متحده در آلبوکرک نیومکزیکو بسیاری از ایستگاه های در حال هدفمند واقع در مناطق دور افتاده برای جلوگیری از انسان سر و صدا.

“این باید یک کوچکتر کاهش و یا بدون تغییر در همه در سطح بالا سر و صدا با فرکانس آنها, ضبط,” او گفت: به نقل از.

کاهش سر و صدا نیز می تواند به نفع زلزله شناسان که با استفاده از به طور طبیعی اتفاق می افتد پس زمینه ارتعاشات مانند کسانی که از توفنده امواج اقیانوس به پروب پوسته زمین است.

یک سقوط در انسان ناشی از سر و صدا می تواند افزایش حساسیت آشکارسازهای به امواج در فرکانس مشابه

“وجود دارد یک شانس بزرگ در واقع از آن می تواند منجر به بهتر اندازه گیری” گفت: Lecocq.

کاهش در فعالیت های لرزه ای مانند کاهش آلودگی هوا نیز نشان می دهد که مردم در حال پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“از لرزه نقطه نظر ما می تواند به ایجاد انگیزه در مردم می گویند, ‘OK نگاه مردم است. شما احساس می کنید مثل شما به تنهایی در خانه, اما ما می توانیم به شما بگویم که هر کس در خانه است. هر کس در حال انجام همان. هر کس احترام به قوانین'” Lecocq سی ان ان گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>