مرگ برنده جایزه اسکار: آیا اجرا نیاز به هلاک بر روی صفحه نمایش به پیروز?

Russell Crowe in Gladiator

راسل کرو برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای تجسم خود را از ماکسیموس (Maximus) در سال 2000 ‘پهلوان از جان گذشته.’ بود آن را بر روی صفحه نمایش مرگ است که مهر و موم شده معامله ؟ جهانی/گتی ایماژ

هنگامی که شما فکر می کنم از جوایز اسکار و که ممکن است برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شما ممکن است تجسم دراماتیک “صحنه مرگ” به عنوان لحظه ای که پیاپی پیروزی, احتمالا حتی همراه با عکس بهترین جایزه است. با کمک بر روی صفحه نمایش مرگ داده ها از Cinemorgue, IMDb, filmographies و متخصص تجزیه و تحلیل جستجوگرها و بازاریابی محتوا آژانس ذوق جستجو ما می تواند تعیین کند که آیا چنین چشمگیر مرگ لحظه بیشتر احتمال دارد به خانه کوچک, مجسمه, و یا اگر این فقط یک افسانه است.

تمسخر برنده جایزه اسکار صحنه مرگ

جیم کری در ماسکرو بسیاری از می خندد برای شخصیت او تقلید می کنی یک کشیده از صحنه مرگ. با خود می شود قاتلان به دنبال در “مرگباری” زخمی Carrey نه تنها تا حدودی در مورد بلکه چشمه بازگشت به زندگی برای پذیرفتن بر روی صفحه نمایش اسکار کامل با طنز سخنرانی پیروزی.

همچنین نگاه کنید به: آنچه که یک جایزه اسکار را به وسیله ای برای این سال 9 بهترین عکس نامزد

هر فن از بازی های کلاسیک تلویزیون نشان می دهد Seinfeld ممکن است به یاد داشته باشید ایلین جیغ در صفحه نمایش در تئاتر در عین حال یکی دیگر از نمایش از سال 1997 بهترین عکس بیمار انگلیسی. به عنوان رالف فینس به آرامی منقضی ایلین, بازی های برگزار شده توسط Julia Louis-Dreyfus, yells: “اوه. هیچ. من می توانم این کار را نمی کنه. من نمی توانم. آن را بیش از حد طولانی است. ترک خود گفتن احمق داستان در مورد احمق کویر و تنها بمیرد در حال حاضر! مرگ!!”

با وجود این متلک, بیمار انگلیسیکه حدود یک محکوم عشق وعاشقی در پایان جنگ جهانی دوم با دریافت یک شماره از نامزد نه جایزه اسکار. اما فینس که تعداد Almásy نمی دریافت اسکار هر چند که او یک نامزد که در آن سال برای فیلم و برنده جوایز دیگر.

کارت امتیازی چشمگیر در فیلم مرگ

وجود دارد هیچ کمبود روی صفحه نمایش بازیگر و میر به اسطوره برخی از پشتیبانی. وجود دارد Sean Penn (شیر), Russell Crowe (گلادیاتور) نیکلاس کیج (Leaving Las Vegas) تام هنکس (فیلادلفیا) بن کینگزلی (گاندی), Peter Finch (شبکه) پل اسکافیلد (مردی برای تمام فصول) و آلک گینس (The Bridge on the River Kwai). برخی مانند Daniel Day-Lewis (لینکلن) و Rami Malek (Bohemian Rhapsody) باید مرگ آنها ذکر شده و در پایان و یا حداقل کردن برخی از سایهای از مرگ خود را (به عنوان مثال, George C. Scott در Patton).

برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه اسکار نیز وجود داشته اند برخی از مرگ و میر. چارلیز ترون بازی Aileen “لی” Wuornos (هیولا), هیلاری سوانک در فیلم Boys don’t Cry, کتی بیتس در بدبختیمریل استریپ در انتخاب سوفی و Susan Heyward در من می خواهم به زندگی می کنند!

در Judyرنه زلوگر را Judy Garland است اشاره به مرگ چند ماه پس از پایان فیلم. اما این برندگان که مرده بر روی صفحه نمایش هنوز هم به مراتب بیشتر توسط تعدادی از بازیگران که برای زنده ماندن در نقش خود را در مقابل دوربین.

پیش بینی خواهد شد که زندگی و مرگ در یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد

Tonje Odegard یک توسعه اجرایی برای جستجوگرها و خلاق بازاریابی محتوا آژانس ذوق جستجو ارائه شده ناظر با برخی از بینش در مورد پیش بینی که بازیگران و هنرپیشه های زن زندگی می کنند در مقابل کسانی که می میرند در یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد.

من حدس زده اند که Sean Bean تا به حال بهترین شانس سینما, مرگ, اما او نه رتبه شماره 1 (تنها با داشتن 42 درصد مرگ و میر). که تمایز—مرگ در نزدیک به دو سوم از تمام نقش خود را می رود به Kit Harington, در حالی که, Julianne Moore, منجر, مرگ, لیست زنان با 12. بیشتر بر روی صفحه نمایش مرگ نقش به Danny Trejo و کریستوفر لی.

دیگر بازیگرانی که به نظر نمی رسد آن را به اعتبار همه که اغلب شامل مریت Butrick, Mickey Rourke, Dave Bautista, Michael Biehn, Gary Oldman and Taylor Kitsch. همه باید جان بر روی صفحه نمایش بیش از Sean Bean, اما کمتر از Kit Harington. دیگران کمتر خوش شانس عبارتند از تام کروز, خاویر باردم, Rufus Sewell و Holt McCallany.

Odegard توضیح داد که این اطلاعات بر روی صفحه نمایش مرگ آمد از Cinemorgue و همسان در برابر بازیگر مجموع فیلم شناسی برای تعیین شانس خود را از بودن به ضرب بدشانسی در یک فیلم است. رفتن را از طریق 1,500 بازیگران و استفاده از IMDb برای مجموعه این اعداد نشان داد که به احتمال زیاد به رنج می برند بر روی صفحه نمایش مرگ است.

شما متوجه خواهید شد که همه از این شخصیت ها دارای یک جایزه اسکار. در واقع این کمتر از نیمی از این فهرست است.

علاوه بر این از لیست چالش ها’ 40 به یاد ماندنی ترین فیلم مرگ و میر در تمام دوران چند مشبک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن بازیگر یا بازیگر نقش مکمل زن. برخی هم می آیند از فیلم های شناخته شده توسط آکادمی خود را به عنوان فیلم برنده بهترین تصویر مانند دلاور و تایتانیکدر حالی که دیگران حداقل تا به حال تعدادی از نامزدهای مانند Pulp Fiction, فارگو و سبز مایل.

شما بیشتر احتمال دارد به یک فیلم فراموش نشدنی صحنه مرگ بود در یاد فیلم به معنای برای عموم مردم به جای بالا ابرو جوایز اسکار. این شامل آرواره ها, مهاجمان صندوقچه گمشده, Star Wars, The Wizard of Oz, Dr. Strangelove, شیر شاه, بیگانه, Bambi و T2: روز داوریهر چند برخی از (ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه) موفق شده اند در هر دو.

بنابراین در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته

1. نیاز به یاد ماندنی صحنه مرگ شده است و یا حتی از یک کافی, شرط برای جوایز اسکار افتخار برای بازیگر یا بازیگران, هر چند این ممکن است کمک به این فیلم نمره یک نامزد بهترین فیلم اسکار. آن را با این نسخهها کار فقط در چند مورد برای تک تک گیرنده.

2. به یاد ماندنی مرگ صحنه هستند احتمال بیشتری یافت می شود در نظر گرفته می شود “box office احساس” به جای بهترین عکس نامزد وجود اینکه تعداد کمی از دومی است.

3. آن دسته از بازیگران و هنرپیشه های زن که می میرند بیشتر بر روی صفحه نمایش به احتمال زیاد به تمیز کردن در جوایز اسکار. در واقع نیمی از این لیست در حال به سختی شناخته شده و حتی گاه به گاه طرفداران.

اگر شما می خواهید را به نفع خود کوچک که مجسمه اسکار نیست فقط چشمگیر مرگ گفتار و یا سعی کنید به واقع منقضی خواهد شد. شاید آن را به عنوان یک جشن چگونه شما زندگی می کنند و نه فقط چگونه شما می میرند.

و اگر شما می خواهید برای ایجاد یک پایگاه داده برای پاسخ به هر, از زندگی جالب سوالات ذوق جستجو به نظر می رسد یک جای خوب برای شروع است. با ROI از طریق جستجو ویژه مبارزات آنها به شما کمک کند با تحقیق و شروع به پرسیدن چه مشتری خود را می یابد بیش از حد.

John A. Tures یک استاد علوم سیاسی در لاگرانژ در لاگرانژ گرجستان—خواندن او بیوگرافی کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>