Dwyane Wade و خانواده اش شده اند نمایش عمومی خود را برای حمایت از دخترش Zaya که به تازگی بیرون آمد و به عنوان نما. در یک مصاحبه جدید از NBA ستاره نشان داد فرزند خود را شناسایی کرده و به عنوان نما پس از او 3 سال و preteen شده است خانواده “رهبر” را از طریق این فرایند است.

گرمای میامی بزرگ شده, دادن چند مصاحبه به تازگی در ارتقاء خود را برای آینده ESPN مستند D. وید: زندگی غیر منتظره و موضوع خود را 12 ساله شناسایی به عنوان نما آمده است اغلب. اوایل امروز او به نظر می رسد در ABC صبح به خیر آمریکا شد و در مورد تلاش برای متحد نه تنها به خود بلکه به جامعه+ جامعه است.

صحبت کردن به میزبان نشان می دهد رابین رابرتز وید می گوید که Zaya شناخته شده است از سن بسیار جوان که او را شناسایی به عنوان یک “راست ترانس” ،

“او شناخته شده آن را برای نه سال. او شناخته شده از او 3 سال” 38 ساله گفت: این نشان می دهد (از طریق توییتر) “در طول این راه ما خواسته و ما یاد گرفته ایم.”

او به رسمیت شناخته شده در Zaya اوایل سال است که او نه تنها تا به حال به سوالات خود را بپرسید اما مهم بود که به پرسش از خود است.

“من می دانستم که در اوایل که من تا به حال به بررسی خودم” وید گفت: در صبح روز بحث نشان می دهد.

پدر-از-چهار اذعان دارد که در گذشته او با استفاده از زبان اشتباه در هنگام صحبت کردن به هم تیمی ها و دوستان در مورد تغییر جنسیت افراد است.

“من شده است یک فرد در یک اتاق قفل شده است که در بخشی از این گفتگو است که به اشتباه گفته عبارات و کلمات اشتباه خودم” 2006 Finals MVP گفت.

تماشای دختر خود را رشد ارائه دیدگاه های جدید به سوپراستار ورزشکار. او تعجب آنچه که او واکنش خواهد بود اگر Zaya متولد صهیون – خانه آمد یک روز آمد و به عنوان نما. وید می گوید این درون گرایی به او کمک کرد تا درک بهتری از دختر خود.

کل خانواده ارائه پشتیبانی برای این دختر جوان, اما از آن شده است که 12 سال است که گرفته منجر شود.

“ما تصمیم به گوش دادن به [Zaya] و او را پیشرو ما در طول این سفر گفت:” در ABC نشان می دهد “[Zaya را] رهبر ما.”

NBA افسانه ارائه مشاوره به پدر و مادر دیگر که در موقعیت مشابه. او تاکید می کند که چقدر مهم ارتباط با بچه های خود را می تواند به نگه داشتن ذهن باز به منظور به دست آوردن درک بهتر.

“ما در حال یادگیری از ما 12 سال. ما به معنای واقعی کلمه یادگیری از ما فرزند” وید گفته رابرتز.

خانواده بسیج در سراسر Zaya پس از آن اعلام کرد که او نما. او برادر زئیر ارسال شده قلبی در پیام Instagram همراه با رجعت تصاویر از زمانی که دو تن از آنان کودکان کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im