‘DWTS’ Pro وال Chmerkovskiy پست های بی دست و پا بازگشتی به سال های نوجوانی به او ثابت می کند “زندگی بهتر” با سن

وال Chmerkovskiy مشترک حماسه رجعت به Instagram به عنوان او برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در سال های نوجوانی و ارائه امیدوارم برای کسانی که در حال حاضر از طریق یک فاز بی دست و پا.

در به اشتراک بگذارید در رسانه های اجتماعی پلت فرم 34 ساله رقص با ستاره ها ارسال شده یک عکس از او که به نظر می رسد از اوایل 2000s زمانی که او یک نوجوان و جوان. در عکس وال تقریبا غیر قابل تشخیص به عنوان او مطرح در گشوده آبی-هایش یقه پیراهن سفید در حالی که با پوشیدن یک شال گردن به سبک گردنبند. آینده حرفه ای, رقصنده نیز تا به حال بیش از حد رشد مو در عکس, یک تضاد به کوتاه تر نگاه او ورزشی امروز است.

خوش تیپ DWTS فن های مورد علاقه اضافه شده یک دوم عکس از او امروز با پوشیدن یک استخراج سیاه و سفید hoodie که نشان داد خاموش قفسه سینه خود را و صدای زیر شکم.

در این عنوان به سمت-توسط-جانبی, Val گفت: کسانی که در حال رفتن را از طریق بی دست و پا سال است که آنها فقط باید صبور باشید چون “زندگی بهتر می شود.” این رقص با ستاره ها mirrorball قهرمان نیز خود را به عنوان یک “کودک باب راس” با توجه به وحشی مدل مو در روز و با او شوخی که در آن او بود “توطئه” به هر دختر او را دیدم. وال افزود که “فتنه انگیزی” در چشمان او واقعی بود—و پس از او بود مشکل آکنه.

در نظرات به وال پست طرفداران اظهار داشت: در مورد چگونه بزرگ او معلوم شد هر دو در بخش به نظر می رسد و با او ستوده اخلاق کاری. دیگران به توافق رسیدند که زندگی بهتر با سن و طرفداران دیگر گفت: آنها زوزه در خنده دار خود را پیدا کنید.

“درخشش تا واقعی است!” یکی از طرفداران نوشت: وال.

“آنها می گویند نمی قله در دبیرستان! شما قطعا باید به تصویب رسید که در مرحله!” یکی دیگر اضافه شده است.

“این زن و شوهر از دکمه گشوده های حجیم مو, اندکی پوزخند…. اوه والنتین…. من فقط می تواند تصور کنید که مغز نوجوان فکر بود… ” یک سوم فن chimed در.

“یک مرد جوان که سخت کار می کرد برای کامل استعداد خود را…و به اشتراک گذاری با جهان” فن دیگری نوشت. “آیا شما می دانید که در آن زندگی می تواند منجر شما؟”

وال بسیار فعال شده است در رسانه های اجتماعی است و شناخته شده برای نوشتن شرح تصاویر و خنده دار خود را. در Instagram. او نیز هیچ مشکلی poking سرگرم کننده خود را. در واقع این اولین بار نیست که رضایت pro رقصنده به اشتراک گذاشته است رجعت از سال های نوجوانی همراه با برخی از کلمات حکمت است.

در سال 2017, Val ارسال شده یک شات از 10 کلاس مدرسه عکس Instagram و dissed مد خود را انتخاب در این فرآیند است. در این پست که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید, Val شد تصویر با پوشیدن یک مخزن سیاه و سفید با کلمه “دلال محبت” در آن او به عنوان مطرح با انگشتان دست خود را در جیب شلوار جین خود را. در این عنوان به عکس, Val اشاره کرد که هر کس اشتباه می کند اما که هیچ اشتباه بود بیشتر از 15 ساله خود تصمیم به ایجاد یک بیانیه مد برای مدرسه خود را بالا سالنامه تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>