‘DWTS’ Pro Cheryl Burke است غیر قابل تشخیص با, ورزش, در ویدئو ها

رقص با ستاره ها طرفدار Cheryl Burke حیرت زده طرفداران با رجعت ویدئو ها که در آن او تقریبا غیر قابل تشخیص با هایلایت شده موهای بلوند او رقصید در اولین و حرفه ای بین المللی آمریکای لاتین سالن رقابت در سن فقط 20 سال. رقص نرم افزار به اشتراک گذاشته شده کلیپ به عنوان به خوبی به عنوان برخی از حقایق جالب در پشت آن به لذت از او 572,000 Instagram followers.

در این ویدئو Cheryl دیده می شد انجام با مرد حرفه ای شریک خوزه Decamps. دو ایستاده بود همراه با دیگر حرفه ای که خود را نشان داد مهارت های رقص برای قضات در رقابت است.

در این ویدئو Cheryl ایستاده بود به او خیره کننده لباس صورتی. پوشاک حال نازک تسمه که crisscrossed بر روی تیغه های شانه و عمیق سقوط کرد حرکت شبیه چمچه زنی پشت تقریبا به پشت او. جبهه ها نمایش داده می شود عمیق v-گردن. کل لباس و برق زد و پوشیده شده بود در بسیاری از حاشیه که اضافه شدن درام به شریل هر جنبش در سالن طبقه. شریک زندگی خود را به تن لباس سیاه و سفید که فقط ساخته شده Cheryl ایستادگی کردن بیشتر.

حرکت او نمایش داده شده برای قضات تشخیص به میلیون ها نفر از طرفداران. بسیاری از این او را بعد از استفاده از او به عنوان طراحی روال بینندگان بعدها در ABC واقعیت های رقابت های سری.

Cheryl نشان داد که گیسوان او sported در این ویدئو در واقع خود او ، آن بود که پس از این رقابت که مربی از او خواست برای کاهش موهای او را کوتاه باب که او را به ایستادگی کردن از دیگر زنان رقصنده با دادن یک نگاه متفاوت است. او همچنین توضیح داد که او scouted توسط تولید کنندگان DWTS در یک رقابت فقط شش ماه پس از این فیلم گرفته شد و او که همان لباس به او استماع است. او استخدام شد پس از آن به عنوان یک نرم افزار بر روی سری ساخت اولین بازی خود را در فصل 2 که در آن او موفق به کسب اولین mirrorball جایزه در کنار 98 Degrees خواننده جلب Lachey.

طرفداران رقاص حرفه ای نمی تواند بر این باورند که تحول او قرار گرفته بودند پس از او اوایل روز به عنوان یک حرفه ای سالن گذاشت. آنها خود را به اشتراک گذاشته لذت در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

Cheryl Burke poses at "Dancing with the Stars" Season 27 at CBS Televison City on September 24, 2018 in Los Angeles, California.
  دیوید لیوینگستون / گتی ایماژ

“و همه ما خیلی خوشحال هستند که تاریخ ساخته شده بود از این فیلم و استماع. زیرا در غیر این صورت بسیاری از ما نمی خواهد بدست می دانم که شما در غیر این صورت. و شاید که شامل شوهر خود را. خیلی خوشحال می شد در این نمایش اظهار داشت:” یک پیرو.

“شما خیلی با استعداد Cheryl…. شما یک رقصنده باور نکردنی و مو!” اظهار داشت: یک دوم فن.

“خوشبختانه همه چیز کار می کرد مثل آن را و شما برای به اشتراک گذاشتن هدیه خود را با جهان! بسیاری از ما هرگز شناخته شده ام که شما در غیر این صورت!” گفت: یک سوم Instagram کاربر.

“که مو! من حتی نمی دانند که آن را به شما بود! شما بی عیب و نقص در این ویدئو. من در یک ترنس” اظهار داشت: چهارمین فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>