دبی, تعلیق, ازدواج, طلاق در طول مستند

دبی: Coronavirus مستندات ممکن است باعث شکستن و یا روابط اما در دبی ازدواج و طلاق را معلق شده است “تا اطلاع ثانوی” برای جلوگیری از تجمعات که می تواند به گسترش این بیماری است.

دبی وزارت دادگستری گفت که تصمیم گیری شد در میان “اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” نورد در امارات است که تحت سخت مستند.

عدالت Khaled al-Hawsni از دادگاه خانواده نیز گفت: در بخش وب سایت است که زوج هایی که در حال حاضر به اتمام تشریفات ازدواج باید سازماندهی مجالس عروسی “حتی در میان خود را فوری محافل”.

Coronavirus موارد در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی به ثبت بیش از 2000 مورد از coronavirus و مرگ و میر 12.

همه شهروندان و ساکنان دیگر از کسانی که در خدمات ضروری نیاز به یک مجوز به ترک خانه های خود.

دبی یکی از هفت امارت تشکیل می دهند که کشور به توقف مجازی با آن معروف مگا مراکز و وسیع هتل توقیف.

زندگی تحت مستند

زندگی تحت مستند مطرح شده است و بسیاری از سوالات میان اضطراب شهروندان است.

یک اماراتی مردی در تماس با پلیس بپرسید که آیا او نیاز به یک مجوز برای بازدید از همسر دوم خود, خلیج فارس, اخبار روزانه, گزارش بدون گفتن جواب بود.

چند همسری مجاز است در کشور با مردان مجاز به داشتن چهار زن در همان زمان طبق قانون اسلامی.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>