دعا Lipa به نظر می رسد شدید در Bandeau بالا در پوشش ‘NME’ Magazine

دعا Lipa graced پوشش NME مجله آخرین شماره. این خواننده بریتانیایی به تازگی منتشر شده او مدتها در انتظار دومین آلبوم استودیویی آینده نوستالژیماه گذشته و انجام شده است های مختلف photoshoots برای ترویج رکورد.

برای او NME پوشش “همین حالا شروع کن” نمودار-دائم الخمر حیرت زده در یک نحیف bandeau بالا رفت که در سراسر سینه او. در مورد لباس ها نمایش داده می شود او دکولته منطقه به عنوان به خوبی به عنوان یک اشاره از او underboob. او زوج این گروه با بالا waisted شلوار سیاه و sported او بور و سبزه مو ، این “ضربه و ذهن خود را (Mwah)” songstress خراشیده همه قفل کردن صورت خود را و تصمیم گرفتند برای او می شود در یک bun بالا. Lipa لرزاند طولانی تیز ناخن اکریلیک و تیره آرایش چشم برای مناسبت. او را با لوازم خودش را با حلقه های متعدد و قرار دادن در کوچک اویزان گوشواره. Lipa متعدد خالکوبی جوهر در آغوش او نشان داد و آنها را برای ساقه عکس.

این “Hotter Than Hell” hitmaker دستگیر شد, از کمر به بالا. او به طور مستقیم در لنز دوربین با شدید بیان و مطرح هر دو دست خود را. Lipa گره مشت خود را کمی و pouted ماهرانه.

در پوشش کلمات “قوانین” بودند با حروف بزرگ نوشته است که مربوط به خود موفق تک “قوانین جدید است.”

NME استفاده می شود به چاپ جسمی و در دسترس برای خرید. اما در ماه مارس سال 2018 از آن اعلام شد که بعد از 66 سال آنها خواهد بود و بسته شدن خود را چاپ نسخه در هر نگهبان. در حال حاضر مجله دیجیتال است و رایگان.

Lipa مشترک پوشش به او Instagram حساب و نشان داد که هوگو Comte شات آن است. او دارای برچسب جغرافیایی پست با London, United Kingdom, اجازه دادن به طرفداران می دانم که در آن او بود هنگامی که به اشتراک گذاری.

در طول 15 دقیقه او ها متصلب تا بیش از 116,000 دوست دارد و بیش از 800 دیدگاه اثبات می شود فورا محبوب با 42.3 میلیون پیروان.

“شما به سرقت برده همه زیبایی در جهان است,” یک کاربر نوشت.

“شما بهترین هستند” یکی دیگر از شیفتگان مشترک عاشقانه, اضافه کردن های متعدد گریه چهره emoji.

“شما نگاه زیبا و تبریک خود را به آلبوم!!” اظهار داشت: یک سوم فن.

“حال شما چطور است بنابراین مناسب است ؟” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

Lipa این عینک همان گروه به صورت او شلیک با نگهبان. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو جامعی از پاها و نشان داد او PVC سیاه و سفید ران چکمه های بالا که به او ساز و برگ اضافی که کمی از لبه. این “یکی” سرگرم دستگیر شد دراز کشیدن بر روی یک صورتی/نارنجی طبقه با همان رنگ پس زمینه. Lipa قرار داده و هر دو دست خود را بر روی کف و او را شانه راست. Lipa oozed اعتماد به نفس ساخته شده و همه چیز نگاه گردیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>