دعا Lipa اعلام تک آهنگ جدید, ‘شکستن قلب من’ & خواهد بود یک مهمان مایلی سایرس’ “روشن فکر”

دعا Lipa اعلام کرده است که عنوان و تاریخ انتشار جدید خود را تنها. خواننده را رها “شکست قلب من” یک هفته قبل از او بسیار پیش بینی دوم studio, آلبوم, آینده, نوستالژی در 27 مارس ،

این “همین حالا شروع کن” نمودار-دائم الخمر در زمان به Instagram به اشتراک گذاری تک آثار هنری و آن را نمی توان دور بماند.

Lipa شده است عکس کلوز آپ برای پوشش. او حیرت زده در یک لباس با رنگ قرمز تسمه نمایش داده می شود که او دکولته و اسلحه. انگلیسی ستاره با لوازم خودش را با طلا گوشواره و sported او بور و سبزه مو ، Lipa اعمال براق لب و ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید برای شلیک کنید.

برای آثار هنری به “ضربه و ذهن خود را (Mwah)” songstress بیش از نگاه به راست و استراحت دست خود را بر روی سطح بعدی ، او جدا لب خود را کمی و به نظر میرسد که وزش باد در مقابل او ،

برای او به عنوان او گفت که طرفداران آهنگ رها خواهد شد در یک هفته.

در طول یک ساعت پس متصلب تا بیش از 500,000 دوست دارد و بیش از 3,800 نظرات اثبات می شود فورا محبوب با 40.7 میلیون پیروان.

“مقدس F*CKING گه بهترین پوشش هنوز” یک کاربر نوشت عاشقانه حروف بزرگ.

“در حال حاضر این است که چگونه در خدمت شما یک جلد” دیگر به اشتراک گذاشته.

“شما بسیار بسیار زیبا ، اظهار داشت: یک سوم فن.

یک نظر است که دریافت مقدار زیادی از توجه است که یکی از “can’t Be Tamed” سرگرم مایلی سایرس. این هانا مونتانا بازیگر در حال حاضر خود سری در Instagram داستان با عنوان روشن فکر و بحث خواهد شد به Lipa هفته آینده.

“نمی توانید صبر کنید به صحبت کردن با شما در روشن فکر چهارشنبه آینده!” او نشان داد.

نظر جمع آوری شده در بیش از 2900 دوست دارد در دو ساعت از طرفداران هیجان زده.

مکالمه این دو را به اشتراک گذاری با Instagram followers خواهد آمد دو روز قبل از انتشار از “شکست قلب من” خواهد شد که چهارمین آهنگ منتشر خواهد شد از آینده نوستالژی.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrسرب تک “همین حالا شروع کن” ثابت کرد به موفقیت های فوری بر روی نمودار و به اوج خود رسید و در شماره 2 در انگلستان با توجه به بیلبوردتنها در ایالات متحده رسیده است و به همان تعداد.

دوم تک “فیزیکی” وارد Top 10 در انگلستان در شماره 8. در حالی که عنوان آلبوم مسیر خدمت به عنوان یک تبلیغاتی تک.

Lipa ترویج این آلبوم با یک تور برنامه ریزی شده است به رفتن در سراسر اروپا است. او را لگد کردن نشان می دهد اولین بار در مادرید را به پایان برساند برای اولین بار پا در دوبلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>