درایو از طریق Coronavirus آزمون بزرگ هستند—به جز که آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن یکی

یک پرسنل پزشکی عضو می نمونه از فرد در یک درایو از طریق’ coronavirus آزمایشگاه تست مجموعه در سامرویل بیمارستان در سامرویل ماساچوست در 18 مارس سال 2020 است. یوسف PREZIOSO/خبرگزاری گتی ایماژ

به برکت جغرافیا Covid-19 هنوز به آمار در نیروی کامل در تنسی شلبی کانتی این ایالت با اندازه زمین و جمعیت حداقل با توجه به اعداد دیده می شود با محلی مقامات بهداشت عمومی.

روز شنبه, Shelby County گزارش چهار Covid-19 موارد پس از county اولین درایو از طریق coronavirus تست ایستگاه افتتاح شد.

تنها حدود ده نفر تست شده بر روی این درایو از طریق اولین روز از عملیات ایستگاه خبری محلی WMC Action News-5 گزارش شده است. به وضوح وجود دارد بسیاری از مردم که می خواستم تست کنید اما این کار را نکرد. یک سفر فروشنده موفق به گیر یک آزمون در سایت تنها به این دلیل که کسی که تا به حال ساخته شده است یک قرار ملاقات را نشان نمی دهد. چندین نگران شهروندان را ندارد قرار شد تبدیل به دور.

همچنین نگاه کنید به: 4 سریع Covid-19 کیت های آزمایش است که می تواند به نوبه خود جزر و مد از این بیماری همه گیر

Andrenette Flemming دکتر در حال اجرا و تست در درایو-از طریق گفت WMC Action News-5 است که او تا به حال تنها 30 تست کیت در دست و تا به حال هیچ ایده که او را بیشتر دریافت.

فرماندار تنسی لایحه لی به شهروندان هشدار داد که دولت در مورد تعداد “ادامه خواهد داد به افزایش می دهد” را به عنوان به زودی به عنوان تست های بیشتر در حال انجام است. اما هیچ کس نمی داند که آن اتفاق خواهد افتاد.

که گفت: واقعیت این است که تنسی دارای درایو-از طریق آزمون و در همه حال در حال حاضر آن را یک قدم جلوتر از بسیاری از کشورهای. به گفته نیویورک تایمز درایو-از طریق آزمون در دسترس هستند تنها ده متحده است.

سریع و رایگان درایو-از طریق آزمایش یک روش مکمل در کره جنوبی یکی از اولین فاصله از Covid-19 در خارج از چین است. مطالعات نشان داده اند که این روش امن تر از تست در یک سنتی محیط بالینی به بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که از طریق درایو تست اجرا خواهد شد در “نقاط حساس” بسیار به سرعت. در حالی که برخی از مناطق از جمله نیو راشل یک ویروس کانون در خارج از شهر نیویورک دیده می شود درایو-از طریق آزمون ایستگاه موسیقی پاپ به تازگی در سراسر کشور در دسترس است که هنوز هم به شدت محدود است.

در مطبوعات وجود دارد که بیش از 10000 تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده, اما تعداد واقعی می تواند بسیار بالاتر با توجه به کمبود مواد آزمون و موانع بالا برای آزمایش در کشور در حال حاضر است.

در روز سه شنبه لس آنجلس تایمز گزارش داد که یک فلوریدا که می خواهم به تازگی از یک سفر خارج از کشور درگذشت و آزمایش مثبت بود برای Covid-19 در, پس از مرگ ، همسرش که به او داده بود CPR قبل از مرگ او سعی کرد به خودش تست شده اما نمی تواند چرا که او نمی باید هر گونه علائم.

چند درایو از طریق سایت در آمریکا عامل تحت همین ظرفیت محدود به عنوان دیده می شود در تنسی است.

در Evansville, Ind., برای مثال درایو-از طریق آزمون در Deaconess نظام سلامت تنها در دسترس برای کسانی که علائم “شناخته شده قرار گرفتن در معرض” به کسی که در حال حاضر آزمایش مثبت و یک پزشک داشته باشید. (ایندیانا عمومی نظام سلامت گفت: آن را تا به حال تست شده فقط 193 نفر در سراسر کشور از روز شنبه—با 39 نتایج مثبت.)

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد در حال حاضر 89 واجد شرایط آزمایشگاه در سراسر کشور است که روند coronavirus آزمون. تعداد تست های هر آزمایشگاه می تواند اداره کند تا حد زیادی متفاوت است. یکی از بهترین دانشگاه استنفورد ویروس شناسی بالینی آزمایشگاه گفته است که هدف آن قادر به پردازش 1,000 آزمون یک روز در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>