Drita D’Avanzo روایت Kourtney & Kim Kardashian, مبارزه, Khloe Kardashian می یابد آن را خنده دار

سابق اوباش همسران ستاره Drita D’Avanzo نمی تواند کمک کند اما قرار دادن او دو سنت در حال حاضر بدنام مبارزه فیزیکی بین Kourtney and Kim Kardashian که به پخش یک قسمت جدید از Keeping up with the Kardashians.

او ارسال شده کل مبارزه به او Instagram صفحه و روایت آن را در کامل است. جای تعجب کیم و Kourtney خواهر Khloe Kardashian, یافت Drita تفسیر خنده دار, گزارش, هالیوود زندگی.

“I freaking love you!!!!!…شما عالی هستید! ساخته شده است که من بخند!” نوشت: Khloe در پاسخ به Drita ویدئو. او همچنین اضافه شده یک بوسه از emoji به او سخن گفتن.

Drita پاسخ به Khloe با مقدار مساوی از ستایش و گفت: “@khloekardashian love u حق بازگشت دختر.. شما می توانید بر این باورند شکستن من دعوا در هر زمان.”

در Drita ویدئو, او شروع می شود با گفتن طرفداران او که آنها را به تماشای این مبارزه اگر آنها را دیده اند آن را در حال حاضر. Drita حدس زده است که نه Kourtney و نه کیم تا به حال تا به حال یک مبارزه فیزیکی قبل از به همین دلیل است که خود منجر به زد و خورد آمد تا کثیف.

“من نمی دانم آنچه را که آنها در حال مبارزه با بیش از, چه کسی اهمیت میدهد مهم نیست. او احتمالا قرض او کرم برنزه کننده و هرگز آن را بازگشت” شوخی Drita.

او سپس به یک بازی توسط بازی از هر لحظه ای در مبارزه حتی با اضافه کردن اضافی تفسیر برای Khloe که اطرافیان در طول درگیری تا زمانی که او سعی در شکستن این مبارزه است.

“من نمی فهمم چرا هیچ کس می آید در من بود, من در حال مرگ به f*ck up کسی در این خانواده” Drita گفت: حدس زدن Khloe افکار در طول خواهر او ” مبارزه. او همچنین به شوخی گفت: Khloe بود “دوست شما می خواهید در یک مبارزه” پس از او تلاش می کند برای شکستن آن اما به نظر نمی رسد به مراقبت زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد.

Drita حتی گفت که کیم به Kourtney یک “مادر سیلی” در یک نقطه از ویدئو و اضافه شده اضافی روایت برای Kendall Jenner که تمام چیزی که اشکار شدن از اتاق بعدی.

Khloe نیست تنها افراد مشهور برای پیدا کردن Drita تفسیر خنده دار. حتی Jenni “JWoww” Farley از ساحل نیوجرسی شهرت نظر به نمایش Drita قدردانی خود را به عنوان سابق بسکتبال همسران ستاره جنیفر ویلیامز. پرز هیلتون جید کوین پرورش و DJ Camilo نیز در نظر Drita پست.

در کمتر از یک روز این تکيه کلامها واس ماست Instagram تصویری متصلب تا بیش از 482,000 انداز و تولید تقریبا 10,000 نظرات.

Inquisitr اخیرا گزارش داد که کیم و Kourtney احساس خجالت در مورد مبارزه اما همچنین تصمیم گرفته شد که در آن مسئولیت خود را برای بینندگان به هوا مسیه بخش هایی از زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>