Drew Carey خود را از دست نامزد سابق دکتر Amie Harwick در روز شنبه در آنچه به نظر می رسد شده اند به یک عمل قتل است. پس از دو روز از دانستن هالیوود-بر اساس جنسیت درمانگر به حال جان کری با صدور بیانیه ای در مورد این فاجعه به گفته TMZ.

“Amie و من دوست دارم که مردم خوش شانس یک بار در طول عمر” گفت: این قیمت مناسب است میزبان.

“او یک نیروی مثبت در صورت خستگی ناپذیر و unapologetic قهرمان برای زنان و پرشور در مورد کار خود را به عنوان یک درمانگر.”

61 ساله افراد مشهور اعلام کرد که به دلیل سابق خود دوست دختر مرگ او “با غلبه بر غم و اندوه” اضافه کردن یک پیام تشکر به طرفداران خود در این بیانیه است. او گفت که او تا به او و دیگران “که عاشق Amie حریم خصوصی” را به عنوان آنها به کار روند “این وضعیت غم انگیز.”

TMZ همچنین اعلام کرد که این قیمت مناسب است خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان. مختصر وقفه تا به حال مشخص شده است با توجه به “خرید اینترنتی” از Harwick را “تکان دهنده قتل است.”

TMZ منابع اعلام کرد که این بازی نشان خواهد بود و نه تیراندازی باقی مانده از این هفته حتی اگر این برنامه برنامه ریزی شده بود به نوار تازه قسمت فردا و همچنین روز چهارشنبه. کسانی که تا به حال بلیط به بخشی از مخاطبان گزارش دریافت ایمیل در صبح روز دوشنبه در توضیح وضعیت.

Amie و درو رابطه نزدیک آغاز شده و مدتی در سال 2017. این دو در ابتدا در ماه ژوئن آن سال با نتیجه عکس به اشتراک گذاشته شده بر روی این قیمت مناسب است میزبان Instagram حساب با توجه به Inquisitr.

جفت لذت می برد و یک سال رابطه تبدیل شدن به درگیر در فوریه 2018. اما آنها را شکست که در ماه نوامبر در یک تقسیم که به نظر می رسید به بیرون آمدن از آبی اظهار داشت: ایسنا منبع.

کری به حال شده است به روز رسانی خود را Instagram حساب در هفته های اخیر اما طرفداران رفتند به ترین زمان پست به ارائه تسلیت خود در مورد سابق خود را نامزد.

“متاسفم برای از دست دادن خود را به خود جلب کرد. تفکر شما در طول این زمان دشوار” اظهار داشت: یکی از مراقبت پیرو که اضافه شده یک قلب صورتی و یک دعا دست از emoji.

“من متاسفم برای از دست دادن خود را. ارسال عشق از کلیولند به شما و Amie خانواده گفت: یکی دیگر از Instagram کاربر که با اضافه شدن هشتگ “رفته اما هرگز فراموش شده است.”

از طریق پس زمینه, کری نامزد سابق که گفته می شود پس از کشته گرت Pursehouse او دوست پسر سابق گفت: به موجب 38 ساله Harwick به سقوط از بالکن در طبقه سوم از هالیوود هیلز خانه بعد از یک درگیری بین دو طرف است.

Pursehouse دستگیر شده بود در پلایا دل ری یک L. A. محله در سراسر شهر از Harwick هالیوود هیلز خانه در بعد از ظهر شنبه. مرد گرفته شده بود به زندان به ظن قتل همانطور که در انتشار از اداره پلیس لس آنجلس که اعلام کرده بود که امکان ورود مجبور به خانه او قبل از Harwick سقوط کرد.

پس از آن Harwick تلقی شد “به شدت مجروح” و “بی” و او در نتیجه پس از درگذشت او رسیده نزدیکترین بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im