آگوست 13, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

Draya میشل نشان می دهد منحنی های او در سینه بند ورزشی & ساق پوش برای آخرین به روز رسانی

Draya میشل خوشحال طرفداران با زیبا از منحنی او در دو فیلم تمرین برای او آخرین Instagram update. در این کلیپ او عینک, سیاه, سینه بند ورزشی که تاب او رخ و ساق تنگ است که نمایش ورزشی او پشت.

35 سال به طرفداران یک نگاه سخت در کار او قرار می دهد به نگه داشتن او فک انداختن شکل است. او ثبت شد در یک پیاده رو در خارج از ورزشگاه در یک روز آفتابی او به عنوان تمرین با توپ پزشکی. دوربین panned اطراف را به تصرف خود بدن او را از تمام زاویه در حالی که او انجام تمرین دشوار.

برای vids او را لرزاند سیاه و سفید سینه بند ورزشی Nike که در آغوش کشید و بر روی بدن او و یک جفت تطبیق از ساق سیاه و سفید با نام تجاری علامت تجاری صدای خش خش کردن در ران. Draya همچنین sported یک جفت نایک در حال اجرا کفش. موهای خود را در طولانی تاب و گره خورده است تا در یک موی دم اسبی.

در کلیپ اول سابق بسکتبال همسران ستاره آغاز شد و با توپ پزشکی مطرح شده در بالای سر او و شکست آن را به زمین پس از آن منعکس است. رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار ثبت شد, از جلو و سپس دوربین نقل مکان کرد و به او فیلم از طرف. او گرفتار توپ و مطرح آن را دوباره برای یکی دیگر از تکرار. بینندگان تحت درمان قرار گرفتند به یک نگاه اجمالی از کون گنده در بدن-بغل کردن و یا فوت او به عنوان چمباتمه پایین.

کلیپ دوم شروع به فیلمبرداری از پشت به عنوان Draya انجام شده بیشتر تکرار همان ورزش است. این زاویه به کمک او با تکیه تلفظ کردن پشت و دوربین panned به نشان می دهد طراح مد تماشای خودش در پنجره تمرین تسهیلات.

Draya برچسب گذاشته شده توسط مربی خود را ماک مناسب در پست و عنوان او به شوخی پرسید طرفداران چگونه آنها انجام می دهند.

بسیاری از چند hyphenate مشهور 8 میلیون Instagram followers به سرعت رفتند به تند, فیلم و پست به دست آورده بیش از 59,000 “دوست داشتن” را فقط در بیش از یک ساعت پس از رفتن آنلاین. Draya دریافت بیش از 780 نظرات که در زمان کوتاه است. پاسخ او بودند غرق با قلب و چشم emoji و متعدد طرفداران ابراز حسادت برای این مدل مناسب قاب.

“من فقط می خواهم به قرض گرفتن بی عفت برای یک آخر هفته فقط یکی!” مدل Raye بویس شوخی در بخش نظرات.

“این bodyyyy,” مدل Yris پالمر پاسخ داد.

“خوب من خوب بود تا زمانی که من دیدم این #bodygoals” یک فن نوشت: در پاسخ به این عنوان.

“هر زمان که من می بینم شما تمرین مغز من می گوید آن را انجام دهد اما بدن من است مانند nah” یکی پیرو اظهار نظر.

به عنوان پوشش Inquisitr, هفته گذشته Draya flaunted عمده رخ سفید سینه بند ورزشی و تطبیق دوچرخهسواری کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول