“اژدها توپ فوق العاده’ فصل 61 اخلال گران پیش بینی: Merus می تواند پیوستن به نیروهای با Goku & پوشش گیاهی به ضرب و شتم مرو

اژدها توپ سوپر کهکشانی گشت زندانی حماسه همچنان به شدید. پس از پسر Goku دچار یک شکست عظیم از دست مرو برای بار دوم شاهزاده Saiyan پوشش گیاهی وارد زمین به آزمون خود را تازه به دست آورد و تکنیک در برابر جادوگر قدرتمند. اما اگر نتیجه دوم faceoff بین پوشش گیاهی و مرو است و در عین حال آشکار شود دیگر تقویت می تواند به نظر می رسد در فصل بعدی از توپ اژدها فوق العاده مانگا به پسر Goku یک دست در جلوگیری از زمین را از اینکه به طور کامل تخریب – کارآموز فرشته Merus.

پوشش گیاهی ممکن است اعتماد به نفس است که او می تواند شکست مرو در زمان دولت اما با جادوگران هنوز پنهان کردن مقدار زیادی از ترفندهای زیر آستین خود را وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهزاده Saiyan واقعا می تواند نجات زمین خود را. هر چند Whis در حال حاضر او هشدار داده بود چندین بار در مورد دخالت انسانهای اوان ولنتاین از کتاب های کمیک معتقد است که Merus می تواند شکستن قوانین از فرشتگان برای کمک به پسر Goku و پوشش گیاهی در نظر گرفتن مرو پایین.

“مبارزه علیه مرو رفتن نیست به خوبی با Goku قادر به شکست دادن او با استفاده از فرم اول فوق العاده غریزه در ثبت نام. هر چند مصنوعی 17 و 18 قادر به نجات او Goku است که هنوز شکست در دست مرو دادن زمان برای پوشش گیاهی به نظر می رسد با برخی از نام تجاری جدید ترفندهای تا آستین خود را. در حالی که مبارزه بین پوشش گیاهی و مرو گرفته محل از ما تصور می کنیم که اگر جهان واقعا به دنبال مانند آن نابود خواهد شد Merus هیچ گزینه ای دیگر اما برای پیوستن به مبارزه فرشته قانون و یا هیچ!”

هر چند او به خوبی آگاه از قوانین و فرشتگان Merus به نظر می رسد به مراقبت در مورد زمین و سیارات جهان 7 بسیار و به شدت می خواستم به محافظت از آنها در برابر مرو. Whis ممکن است گفته اند که فرشتگان حق ندارد برای تغییر سرنوشت سیارات پس از آن می تواند یک اثر بزرگ در چرخه جهان اما ولنتاین فکر می کند که او خواهد بود که به Merus رفتن سیگنال به سر به عقب به زمین و کمک به پسر Goku و پوشش گیاهی ضرب و شتم مرو.

با عشق خود را از زمین به طور خاص خود غذاهای خوشمزه آن نمی تواند تعجب آور باشد اگر Whis واقعا چنین چیزی. اما شکستن این قوانین از فرشتگان آمده با یک نتیجه. پس از او قول داد به نگاه پس از Merus, Whis به احتمال زیاد خواهد بود که دریافت از Grand کشیش برای اقدامات خود را.

دیدن Merus پیوستن به مبارزه از انسانهای امر غیر قابل انکار را بیشتر هیجان و هیجان در جریان اژدها توپ فوق العاده مانگا. در او بالقوه faceoff در برابر مورو Merus به احتمال زیاد نشان دادن قدرت کامل از فوق العاده غریزه و قدرت های دیگر تنها یک فرشته مانند او دارای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>