آخرین فصل از توپ اژدها فوق العاده مانگا است که با عنوان “جنگ فراوانند” در نهایت برجسته بازگشت پسر Goku به زمین برای کمک به رفقای خود و گشت کهکشانی دفاع از این سیاره از مرو و زیردستان خود. پس از از دست دادن در قبلی خود را و رقابت در برابر مرو, پسر Goku و پوشش گیاهی تصمیم به انجام برنامه های مختلف آموزشی. پسر Goku را انتخاب کرد و به آموزش با کهکشانی گشت شماره 1 نخبگان Merus که بعدها نشان داد به یک کارآموز فرشته فرستاده شده به جهان 7 توسط Grand کشیش.

پس از تکمیل آموزش های خود را با Merus در زمان هذلولی مجلسی, اژدها توپ فوق العاده فصل 57 نشان داد پسر Goku سفر بازگشت به زمین سوار یک سفینه فضایی. هر چند او هنوز دور, پسر Goku در حال حاضر می تواند احساس که مداوم اغتشاش در سیاره خانه خود را. متاسفانه تا آنجا که او می خواست برای پیوستن به مبارزه, پسر Goku نمی تواند با استفاده از انتقال فوری پس از او نمی تواند حس هر کی.

خوشبختانه Krillin انداخته قوی مقدار اورا پس از اینکه در گوشه ای توسط ذوب نسخه Miza, Iwaza و Kikaza. با وجود توجه به تفاوت بزرگ در نبرد قدرت Krillin هنوز تصمیم به چهره با زندانیان زن. او با استفاده از خود باقی مانده انرژی به قدرت بالا و اگر آن را کمک نمی کند او را ضرب و شتم ذوب نسخه Miza, Iwaza و Kikaza آن را فعال کنید, پسر Goku به استفاده از انتقال فوری و نجات او از دشمن.

اما اگر آنها در حال حاضر را شکست داد و چند تن از اعضای مرو را ارتش و رزمندگان از زمین هم نمی نگه داشتن دست بالا در جنگ. تعداد زیادی از زندانیان ممکن است در حال حاضر از بین رفته اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دشمنان که رزمندگان از زمین نیاز به چهره است. همچنین رهبر خود مورو فقط رعایت و در عین حال به پیوستن به مبارزه.

مرو بود و در مورد ورود به میدان جنگ در توپ اژدها فوق العاده فصل 57 اما او متوقف شد با دست راست مرد Saganbo که به طور داوطلبانه برای مبارزه در جای خود. مرو به توافق رسیدند اما او خواسته Saganbo به نگه داشتن تمام رزمندگان از زمین زنده پس او را در میان وعده خود را در زندگی انرژی است. قبل از Saganbo چپ مرو به او هدیه ای است که فوق العاده افزایش سطح قدرت خود را.

اژدها توپ فوق العاده فصل 57 برجسته Saganbo درگیر شدن در یک در پنج مبارزه علیه رزمندگان از زمین است. با وجود اینکه تعدادشان کمتر Saganbo هنوز موفق به پایمال کردن پسر, Gohan, فلوت دارای صدای زیر, آندروید, 17, 18 آندروید و کاسکو با بهبود قدرت. پس از کمک به Krillin و استاد Roshi, پسر Goku می تواند به Saganbo محل بعدی را به دوستان خود را در یک دست. هنگامی که او می بیند, پسر Goku, قوی وجود دارد شانس که مرو در نهایت ایجاد یک حرکت و شروع با طرح خود برای از بین بردن زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im