Dr. Anthony Fauci تشکر درجه یک’ براد پیت برای به تصویر کشیدن او را در انظار عمومی ظاهر در ‘SNL’

Dr. Anthony Fauci می گوید براد پیت را یک “بزرگ” کار به تصویر کشیدن او در شنبه شب زندگی می کنند.

در یک مصاحبه تلویزیونی مشهور immunologist و رهبر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در واکنش به پیت جعل هویت از او که در آن او همچنین به Fight Club star یک تعریف.

طی مصاحبه ای در Telemundo را Un Nuevo Dia (via YouTube) Fauci, 79 ستایش پیت, 56, برای تعجب خود را ظاهر در هوای سرد باز در آخر هفته گذشته را SNL: در صفحه اصلی قسمت. پیت به نظر می رسد در یک کلاه گیس و یک دست کت و شلوار در افتتاح طرح او به عنوان کشف رمز برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز ترین اظهارات در مورد بهداشت جهانی بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم او بزرگ” Fauci گفت: از این بازیگر. “منظورم این است که من یک فن بزرگ از براد پیت و, که به همین دلیل زمانی که مردم از من بپرسید که من می خواهم به بازی من ذکر براد پیت. او یکی از بازیگران مورد علاقه. من فکر می کنم او یک کار بزرگ است.”

Fauci اضافه شده است که او قدردانی پیت اضافه شده لمس خود کلاه گیس و عینک و به طور مستقیم خطاب به کارکنان پزشکی که در حال کار در خط مقدم از بحران بهداشت و درمان.

“من فکر می کنم او نشان داد که او واقعا یک مرد وقتی که در پایان او خود را در زمان خاموش و تشکر من و تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی” Fauci گفت. “بنابراین نه تنها او واقعا یک بازیگر بزرگ است اما او در واقع یک فرد است.”

در طرح فیلم واقعی از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در مورد کوروناویروس بحران مورد استفاده قرار گرفت به عنوان پیت Fauci تلاش برای توضیح آنچه که رئیس جمهور شد “واقعا” تلاش می گویند هنگامی که صحبت کردن در مورد بازه زمانی برای یک آینده واکسن و استفاده از چراغ ها و ضد عفونی کننده که ممکن است درمان. Faux Fauci همچنین پیش بینی کرد که او را کاملا از کار اخراج.

در Telemundo مصاحبه Fauci خواسته بود اگر پیت skit خوب بود بازتاب احساسات خود را در مورد آنچه که در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر.

“او گفت: همه چیز در SNL است چه خبر” Fauci گفت. “او یک کار خیلی خوب از قرار دادن همه چیز با هم.”

در نظرات به شنبه شب زنده یوتیوب تصویری از طرح بسیاری از طرفداران ستایش پیت برای خود متفکر جعل هویت از شرکت مشهور دکتر. چند نظر گفت: آن را به بهترین سرد باز تا کنون و اشاره کرد که برخی از آنها به احساسی که پیت نوک کلاه خود را به دکتر Fauci.

Fauci قبلا انتخاب پیت به عنوان ستاره او می خواهم می خواهم به بازی او در شنبه شب زندگی می کنند.

پیت خود شده است impersonated سابق SNL اعضای بازیگران David Spade و Taran Killam در کلاسیک طرح در NBC در اواخر شب نشان می دهد گردو و او تنها یک بار در انظار عمومی ظاهر در بلند مدت در حال اجرا اواخر شب نشان می دهد و آن را بیش از 20 سال پیش. این برنده اسکار ساخته شده مختصری cameo در یک شنبه شب زنده در سال 1998 اما هرگز میزبان و یا به عنوان یک طرح تا زمانی که “دکتر Anthony Fauci سرد باز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>