Dr. Anthony Fauci می گوید جدید کروناویروس داده دلیل تصویربردار

در مصاحبه با سی ان ان پخش در یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, در مورد آخرین اطلاعات مربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش Mediaite.

صحبت کردن با لنگر جیک Tapper, Fauci وزن در تعداد رکورد coronavirus گزارش روز جمعه اشاره کرد که آن را مطابق با پیش بینی که گفت که منطقه متروپولیتن نیویورک که قرار بود به یک “واقعا بد هفته است.” وجود دارد دلیلی برای خوش بینی با توجه به Fauci.

این کارشناس توضیح داد که منحنی بود “پهن” است که نشان می دهد که وجود دارد این است که در مورد به عنوان یک کاهش در COVID-19 موارد است. “این خوشبینی محتاطانه است که ما شاهد این هستیم که کاهش” Fauci گفت: Tapper اشاره کرد که دیگر کشورهای جهان در حال حاضر شده است از طریق آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در ایالات متحده است.

“اگر شما نگاهی به الگوهای منحنی در کشورهای دیگر. هنگامی که ما به نوبه خود که گوشه امیدوارم ما را ببینید کاهش شدید و ما شروع به فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم آن را نگه دارید که راه و جلوگیری از آن را از resurging هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد تدریجی ورود مجدد برخی از مرتب کردن بر اساس از نرمال.”

Fauci همچنین هشدار داد در برابر از سرگیری فعالیت طبیعی بیش از حد به زودی نشان می دهد که محدودیت های بلند می تواند منجر به یکی دیگر از عمده شیوع این بیماری است. با توجه به متخصص است و مشخص نیست زمانی که ایالات متحده خواهد شد که این سیستم در محل به شدت تست جمعیت به همین دلیل است که این یک “واقعیت” است که جدید کروناویروس موارد ظاهر خواهد شد هنگامی که و اگر این محدودیت ها برداشته.

با توجه به Fauci ضروری است که دولت می یابد یک راه برای شناسایی و جداسازی کسانی که ویروس است. محدودیت او گفت: باید به تدریج برداشته. “این است که برای رفتن به یک سوئیچ نور است که ما می گویند:” درست آن است که در حال حاضر ژوئن, ژوئیه, یا, هر, کلیک کنید, کلید نور می رود در,” او گفت:.

Fauci توضیح داد که رویکرد به محدودیت های بلند را از ایالتی به ایالت متفاوت و مقامات را تعیین خواهد کرد که آیا یک منطقه خاص از کشور در خطر است از تجربه شیوع قبل به تدریج شل شدن قوانین و مقررات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما تمام محدودیت ها هنوز هم در جای خود. در مصاحبه با فاکس نیوز در شنبه تهمت مجددا تاکید کرد که این تصمیم در زمانی که برای بازگشایی اقتصاد خواهد بود که مهم ترین از ریاست جمهوری خود گفتن لنگر جانین Pirro که از آن خواهد شد “بر اساس بسیاری از حقایق و بسیاری از غریزه نیز می باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قول داد برای گوش دادن به کارشناسان قبل از اتخاذ تصمیم نهایی. بسیار شبیه Fauci کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که از سرگیری فعالیت طبیعی بیش از حد به زودی می تواند منجر به شیوع بیماری نشان می دهد که بهترین راه برای این موضوع خواهد بود در یک دولت توسط دولت بر اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>