Dr. Anthony Fauci گزارش ‘کنار’ توسط کاخ سفید

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است “کنار” کاخ سفید واشنگتن پست گزارش روز شنبه.

با توجه به انتشار منابع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران محدود Fauci تلویزیون ظاهر حفظ بهداشت عمومی کارشناس “از دفتر بیضی.”

به عنوان یک مقام ارشد دولت رسمی آن Fauci است “هرگز در بیضی [دفتر] دیگر.” او آخرین بار در جریان رئیس جمهور در این وضعیت با این بیماری همه گیر کوروناویروس در هفته اول ماه ژوئن است. این دو نفر باید گزارش نه صحبت از.

افراد در جریان این موضوع نشان داد که کاخ سفید در حال رشد بوده است به طور فزاینده ای نا امید با Fauci را bluntness. ملت پیشرو متخصص ساخته شده است که تعدادی از اظهارات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد به COVID-19 گیر بارها و بارها هشدار داد که ایالات متحده آمریکا است که دست زدن به بحران بدتر از کشورهای دیگر است.

“به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما فقط نمی,” او در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

به گفته یکی از کاخ سفید رسمی, Fauci شده است کنار او به دلیل bluntness اما از آنجا که او ساخته شده است که تعدادی از اشتباهات عمده. رسمی ارائه شده واشنگتن پست با یک “فهرستی طولانی” از نظرات گمراه کننده Fauci ساخته شده در آغاز COVID-19 شیوع در ایالات متحده است.

این لیست شامل Fauci پیشنهاد که حامل بدون علامت نمی تواند گسترش ویروس و همچنین ارزیابی او ساخته شده در اواخر ماه فوریه زمانی که او گفت: آمریکایی ها که “وجود دارد بدون نیاز به تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به روز بر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد Fauci. در مصاحبه اخیر خود با رادیو فردا لنگر Sean Hannity, رئیس جمهور گفت که NIAD مدیر است “اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

President Donald Trump speaks to the media as he departs for Walter Reed National Military Medical Center from the White House.
  جاشوا رابرتز / گتی ایماژ

بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر امور عمومی مایکل Caputo شده حامل وظیفه با تصویب Fauci تلویزیون ظاهر. یک مقام ارشد دولت رسمی نشان داد که Fauci به تازگی درخواست به نظر می رسد در MSNBC را Rachel Maddow نشان می دهدکه این درخواست رد شد چرا که این برنامه به عنوان متضاد نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“گمانه زنی ها بازی نمی کند و خدمت به مردم در هر راه خاص. هنگامی که آن را به ناتوان و چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی دریافت اخبار کابل گیگ. ما که منتقل کردن به تمام پزشکان” رسمی توضیح داده شده است.

عنوان نشریه اشاره کرد دانشمند پیدا کرده است راه های دیگر برای برقراری ارتباط با برگزاری مجازی بحث و ظاهر شدن در پادکست.

در مصاحبه ای در اوایل این هفته Fauci گفت که او نشده است و در تلویزیون به عنوان های زیادی را در هفته های اخیر از آنجا که او حاضر به “کاربریش چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>