ده ها تن از اساتید روزنامه نگاری امضای نامه سرگشاده متهم فاکس نیوز از گسترش اطلاعات غلط در Coronavirus

یک نامه امضا شده توسط ده ها تن از اساتید روزنامه نگاری و روزنامه نگاران شاغل خواستار فاکس نیوز برای آنچه که آنها را “گمراه کننده” پوشش coronavirus بحران است.

سمت راست متمایل اخبار شبکه شده است برای انتقاد از آنچه دیده شده است به عنوان تلاش برای تطهیر به شدت از شیوع ویروس در روز های اولیه آن انعکاس اظهارات اولیه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی که وقوع خواهد به زودی در ایالات متحده است. به عنوان ویروس همچنان به گسترش و تعداد کل موارد در ایالات متحده در صدر 275,000 در جمعه مهر منتقل شده همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن در پوشش آن به طور جدی تر.

اما یک نامه از پیشرو اساتید روزنامه نگاری و روزنامه نگاران گفت که این آسیب ممکن است انجام شده است. به عنوان تپه گزارش نامه ارسال شده به شبکه سر روپرت و ترجمه مرداک در این هفته ادعا کرد که فاکس نیوز به ایجاد یک “خطر برای بهداشت عمومی” با کم اهمیت جلوه دادن ویروس و گزارش تست مواد مخدر.

“بینندگان فاکس نیوز از جمله رئیس جمهور ایالات متحده شده اند به طور منظم در معرض اطلاعات غلط رله های شبکه—اظهارات نادرست کم اهمیت جلوه دادن شيوع COVID-19 و مضرات; توصیه های گمراه کننده از فعالیت های است که مردم باید متعهد به محافظت از خود و دیگران از جمله بازی گاه به گاه توصیه های تست مواد مخدر; نادرست ارزیابی ارزش اقدامات خواست بر عموم خود را انتخاب رهبری سیاسی و مقامات بهداشت عمومی” نامه می خواند.

این نامه در ادامه به توجه داشته باشید که تحقیقات پیو بررسی نشان داد که 79 درصد از بینندگان فاکس نیوز بر این باور است که رسانه ها شد overstating خطرات ناشی از ویروس و توانایی خود را به گسترش است.

بسیاری از فاکس نیوز مجریان شده است برای انتقاد از اظهارات خود را کم اهمیت جلوه دادن ویروس خود را و آنچه منتقدان را به عنوان گمراه کننده مقایسه. به عنوان Inquisitr گزارش فاکس کسب و کار لنگر تریش ریگان به نام coronavirus بحران یک “اتهام کلاهبرداری” و گفت که دموکرات ها بودند تصرف در شیوع در سفارش به “اهریمن جلوه دادن و نابود کردن” ،

این شبکه بعد کشیده ریگان را در ساعات پر بیننده نشان دادن درجه همراه با دیگران بخشی از بازسازی به اختصاص زمان بیشتر به پوشش اخبار از وقوع. ریگان بعد از آن اعلام کرد که او از ترک شبکه.

در این نامه از اساتید روزنامه نگاری و روزنامه نگاران به نام برخی از ایسنا میزبان با نام از جمله Sean Hannity و Tucker Carlson. هر چند کارلسون به تصویب رسید لحن جدی تر و خواستار اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با ویروس او همچنین گزارش داد در اثبات نشده مالاریا درمان است که تا به حال نشان داده شده است برخی از وعده در بیماران اما کارشناسان پزشکی گفت: به درستی تست شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد تبلیغ است که درمان به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>