نگران نباشید ‘همیلتون’ خواهد بود به ماندن در دیزنی+ برای مسافت های طولانی

How Long Will Hamilton Stay on Disney+

چه مدت طول خواهد همیلتون باقی می ماند در دیزنی+? دیزنی+

با فقط در مورد هر اول و شخص ثالث متریک همیلتون بود یک مزیت برای دیزنی+. دیزنی مدیران تبلیغ فیلم برداری نسخه از برادوی احساس توانایی جذب کاملا جدید جمعیتی از مخاطبان به جریان نوپای خدمات. Apptopia مطالعات به این نتیجه رسیدند که جدید دیزنی+ دانلود برنامه شات تا بیش از 72 درصد در ایالات متحده بیش از آخر هفته از همیلتون‘s آزادی. در ضمن آنتن اطلاعات ارائه شده به ناظر اعتبارات همیلتون برای ارائه دیزنی با بزرگترین یک آخر هفته SVOD ثبت نام خروش از هر بازیکن در سال 2020 است.

اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که همیلتون در اصل مجموعه برای یک ماه اکتبر اکران در سال 2021. هر دو دیزنی و برادوی نشان می دهد تولید برنامه ریزی شده به مرحله تولید زمان بیشتری برای رسیدن به مخاطبان زندگی می کنند قبل از ساخت آن را در دسترس به مخاطبان گسترده تر. بدیهی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر این برنامه. خوشبختانه حتی زمانی که Broadway با خیال راحت می گرداند در یک پست-COVID جهان همیلتون راست خواهد ماند که در آن است.

Hamilton Disney+ audience

یک نماینده برای دیزنی+ تایید کرده است به ناظر که فیلم برداری نسخه همیلتون نمی خواهد ترک دیزنی+. این شده است یک سوال متداول در میان طرفداران به خصوص که دیگر streamers نورد کردن چرخشی برنامه برای محتوای خاص. برای مثال WarnerMedia برنامه ریزی شده بود به چرخش در دسترس بودن DC, فیلم, ماهانه در HBO حداکثر قبل از عمومی مقاومت را دیدم streamer تنظیم آن در اجرای استراتژی است. این نمی خواهد در این مورد برای همیلتون.

همچنین نگاه کنید به: Netflix پربیننده ترین های اخیر, فیلم و نشان می دهد

بنابراین برای کسانی از شما که بلافاصله شراب خواری به تماشای نشان می دهد زمانی که آن را ضربه دیزنی+ در جولای 3 وجود دارد بدون نیاز به عجله خود را re-ساعت اگر شما خیلی تمایل. و برای کسانی از شما که شده معنی به اطراف به همیلتون اما کاملا یافت نشد هم نگران نباشید. شما در حال مسابقه در برابر ساعت.

همیلتون خواهد بود ماندن در دیزنی+ (من حدس می زنم که چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما خرید این حقوق برای $75 میلیون).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>