سان فرانسیسکو: در هشدار به جدید Huawei گوشی های هوشمند, کاربران, گوگل توصیه کرده است به sideload گوگل نرمافزار و خدمات مانند جی میل و یوتیوب عنوان این نمی شد در دسترس برای پیش بارگذاری و یا sideload جدید Huawei دستگاه.

در مه 16, 2019, دولت آمریکا قرار می گیرد Huawei در آن نهاد لیست. این اقدام دولت را ممنوع کرده همه شرکت های آمریکایی از جمله گوگل از همکاری با Huawei.

این بدان معنی است که گوگل ممنوع است از کار با هواوی بر روی مدل دستگاه جدید و یا ارائه Google apps از جمله Gmail, Maps, YouTube, فروشگاه بازی و دیگران برای پیش بارگذاری یا دانلود بر روی این دستگاه.

“برای حفاظت از اطلاعات کاربران و حریم خصوصی, امنیت و حفاظت از کلی تجربه, Google Play Store, Google Play, محافظت و گوگل هسته اصلی برنامه (از جمله Gmail, YouTube, نقشه و دیگران) در دسترس هستند فقط در بازی محافظت از دستگاه های خبره,” تریستان Ostrowski آندروید و بازی حقوقی مدیر گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

این قانون ایالات متحده در حال حاضر اجازه می دهد تا گوگل به تنها کار با هواوی بر روی مدل دستگاه در دسترس عموم و یا قبل از مارس 16 2019.

“از آنجا که از محدودیت دولت جدید Huawei مدل دستگاه در دسترس عموم ساخته شده پس از 16 ماه مه سال 2019 شده اند قادر به رفتن را از طریق فرایند های امنیتی و نه آنها بازی محافظت از قبل نصب شده. به عنوان یک نتیجه, آنها در نظر گرفته ‘uncertified’ و نمی خواهد بود قادر به استفاده از Google apps و خدمات” آمریکا غول تکنولوژی توضیح داده شده است.

علاوه بر این sideloaded برنامه های گوگل نمی خواهد کار قابل اعتماد چرا که “ما اجازه نمی دهیم که این خدمات به اجرا در uncertified دستگاه های که در آن امنیت ممکن است به خطر بیافتد”.

Sideloading Google apps نیز حامل یک خطر نصب یک برنامه است که تغییر و یا دستکاری در راه است که می تواند سازش کاربر امنیت.

در ضمن تکرار تعهد به منظور توسعه اکوسیستم خود را یک Huawei اجرایی گفت: در اوایل این ماه گفت که این شرکت ممکن است با استفاده از Google Mobile Services (GMS) برای تلفن های آینده حتی اگر یک تجارت ممنوعیت محدود کردن استفاده از آن برداشته شده است.

Huawei اجرایی فرد Wangfei گفت: دلیل اصلی Huawei نمی خواهید برای رفتن به Google Mobile Services حتی پس از ممنوعیت برداشته شده است این است که هیچ تضمینی وجود ندارد از جمله ممنوعیت خواهد بود نه تحمیل دوباره.

به عنوان یک جایگزین برای گوگل, موبایل, خدمات, چینی, غول پیکر در حال ساخت گوشی موبایل هواوی Huawei mobile Services (HMS) و خود را توسعه داده است سیستم عامل به نام HarmonyOS.

تحت شرایط قبلی ما تجارت ممنوعیت گوگل محروم شد از فروش اندروید مجوز برای Huawei معنی آن گوشی می تواند با استفاده از پایه کد منبع باز است اما نمی خواهد که دسترسی به همه مهم Play Store و Google apps.

گواهینامه موقت صادر شده است که اجازه می دهد گوگل برای پشتیبانی و به روز رسانی سیستم عامل آندروید در حال حاضر در حال اجرا بر روی موجود Huawei دستگاه. تجارت بان کی مون تحت تاثیر توسعه محصولات آینده.

Huawei P40 سری انتظار می رود در ماه مارس می آیند با موبایل هواوی خدمات.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im