آیا خطر سلامت حیوان خانگی خود را! 5 نکته ساده برای یک حیوان خانگی دوستانه خانه

از تعویض مواد شیمیایی خود را خانه پاک کننده با همه آنهایی که طبیعی به سرمایه گذاری در پنجره صفحه نمایش در اینجا چگونه به یک حیوان خانگی دوستانه ،

Tهی می گویند که شما شناخته شده نیست عشق شما تا به حال یک حیوان خانگی. این که آیا آن یک سگ و یک گربه یا یک شیرین-کمی خوکچه حیوانات خانگی عشق مانند عشق باید باشد.

در بازگشت در حالی که ما باید عشق به پیشنهاد ما نباید شانه خالی کردن از مسئولیت فراهم کردن یک فضای امن برای آنها در صفحه اصلی در هر شیوه ممکن است.

آنها به ما وابسته برای تنظیم احاطه کرده با توجه به نیازهای خود و در اینجا است چگونه شما می تواند یک کمی فکر در ارائه آنها را با بهترین:

1. استفاده از pet-دوستانه پاک کننده

the better home

شما نمی بینید که در حال آمدن بود ، میزان مواد شیمیایی سمی در کمین ما به طور منظم پاک کننده و نگران کننده است. آن را نه تنها به ضرر ما اکوسیستم بلکه علت بسیاری از پوست و بیماری های تنفسی در انسان و حیوانات خانگی.

تعویض تا خود را از صفحه اصلی پاک کننده ها با pet-دوستانه آنهایی که ساخته شده با طبیعی غیر سمی و زیست تخریب پذیر تشکیل دهنده اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی خود را نمی لیسیدن هر گونه مواد شیمیایی مضر از کف و یا توالت. در حالی که خانه خود را درخشش و درخشش آنها را آرام بر سلامت حیوانات خانگی مورد علاقه خود را.

2. سرمایه گذاری در با کیفیت خوب, طبیعی, مواد غذایی حیوان خانگی

درست مثل انسان های سود بیشتر از خوردن آلی, تازه, تولید, حیوانات خانگی ما بیش از حد بهره مند از خوردن چیزهای که همه طبیعی و نگهدارنده رایگان.

برخی از رفتار است که شما باید سرمایه گذاری در دانه غذای سگ, توله سگ, غذای سگ, سگ غذا, کیک و شیرینی مخلوط و جویدن میله های زندان. برای اطمینان از حیوان خانگی خود را نمی پرخوری شما می توانید اندازه های کوچکتر غذا کاسه برای آنها که شما می توانید نگه دارید جایگزینی به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است. همچنین باید دائم کاسه آب در یک منطقه تعیین شده که در آن حیوان خانگی خود را می خورد به اطمینان حاصل شود آنها هرگز خشک.

3. مناسب اسباب بازی های پت و حیوان خانگی دوستانه مبلمان

pet-friendly cleaners

درک نیازهای حیوان خانگی خود را هنگامی که آن را می آید به بازی و ورزش نیز ضروری است. در حالی که سگ نیاز به درستی تعیین شده منطقه خواب و اسباب بازی به نگه داشتن آنها را مشغول گربه ها نیاز به مبلمان خود را به خراش و بکشید در حالی که شما دور در محل کار. سگ لذت بردن از داشتن کمی خود را با ضد آب پوششو نمی توان زحمت در مورد lounging در نیمکت خود را. اما گربه ها ممکن است ویران خود را در اثاثه یا لوازم داخلی و فرش پس از حصول اطمینان از که آنها بیش از حد کوچک گوشه امر می تواند بهترین برای همه را به صلح از ذهن.

4. نگه داشتن انسان در مواد غذایی و داروها را از دسترس

آخرین چیزی که شما می خواهید برای خود furballs به چوک خود را از ویتامین ها و داروها و یا حتی در مواد غذایی مانند شکلات, آوکادو و آجیل که به طور بالقوه خطرناک برای آنها. پس مراقب باشید به نگه داشتن این چیز ها را از رسیدن به آنها. ذخیره آنها را در کابینت و هرگز آنها را ترک دروغ گفتن در اطراف مراقب است. همچنین, مطمئن شوید که تمام مخازن در خانه بالا هستند آنهایی که مناسب با درب. ما خزدار دوستان تمایل به رفتن به دنبال غذا در عجیب ترین مکان.

pet-friendly cleaners

5. نصب صفحه نمایش پنجره یا نرده های با دوام

اگر شما گربه ها زندگی می کنند و در یک آپارتمانی, صفحه نمایش ویندوز هستند باید به طوری که ما دوست گربه سانان نیست دعوت آسیب بر خود بودن بازیگوش. از سوی دیگر, اگر شما زندگی می کنند در یک خانه ییلاقی داشتن قوی و با دوام حصار جلوگیری از حیوانات خانگی خود را از به طور تصادفی در حال اجرا دور است.


همچنین بخوانید: جوانه فن آوری به مواد: در اینجا این است که چگونه این توالت پاک کن بهتر است برای همه ما


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>