وحشت نکنید! چرا از آن مهم است به خواندن خود را Oximeter حق

Oximeter پالس های غیر تهاجمی و بدون درد, دستگاه اندازه گیری سطح اکسیژن (اکسیژن اشباع) از خون است.

ارتقاء

With یک بیماری همه گیر در جریان پیام های در حال انجام دور که oximeter پالس است که باید در خانواده ها به خصوص با اعضای خانواده با مشکلات سلامتی. پس چه oximeter پالس? چگونه کار می کند ؟ و از همه مهمتر, چگونه یک صحیح خواندن آن ؟

Oximeter پالس های غیر تهاجمی و بدون درد, دستگاه اندازه گیری سطح اکسیژن (اکسیژن اشباع) از خون است. دستگاه نشان می دهد که چگونه به خوبی اکسیژن است که فرستاده شده به آن قسمت از بدن خود را دورتر از قلب خود را مانند بازوها و پاها.

این کلیپ کوچک-مانند دستگاه ثابت بر روی یک انگشت یا لاله گوش بسته به oximeter استفاده می شود. عبور از آن را کوچک پرتوهای نور از طریق خون در انگشت که اندازه گیری سطح اکسیژن. آن اندازه گیری جذب نور تغییرات در اکسیژن یا deoxygenated خون.

Oximeter پالس بنابراین می توانید بگویید اکسیژن اشباع سطوح و همچنین ضربان قلب.

در حالت ایده آل, دستگاه خواندن باید در محدوده 95 درصد به 99 درصد است.

است oximeter خواندن تنها پارامتر به مانیتور وقتی که می آید به COVID-19?

در خانه بمانند و ایمن ماندن.

Dr Reubina Kd سینگ یک پزشک مستقر در Gurugram می گوید: “این یکی از پارامترهای بسیاری است که ما درخواست شما برای نظارت بر. تنگی نفس دچار یک اثر خفیفی از رنگ آبی در نوک انگشتان خود را و انگشتان پا و یا سایر علائم مانند درد قفسه سینه و سرگیجه و حتی تب همراه با سرفه یا بدن درد همه پارامترهای ما را در نظر بگیرند.”

“استفاده از دستگاه اگر شما در حال حاضر در انزوا و یا اگر یکی است در تماس با یک COVID-19 فرد مثبت یا دچار تب و دیگر متفقین COVID-19 علائم,” او اضافه می کند.

اگر شما در حال هاله و دلچسب پس از آن واقعا وجود دارد بدون نیاز به سرمایه گذاری در دستگاه و نگه داشتن زبانه ها در خوانش.

وجود دارد در حال حاضر برنامه ادعا می شود قادر به محاسبه سطح اشباع اکسیژن در خون و پزشکان هشدار می دهند در برابر استفاده از این به عنوان دقت نمی توان 100 درصد در این گونه موارد است.

Dr Mike هانسن یک pulmonologist مستقر در ایالات متحده, در این ویدیو در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا صترلزرس خوب شاخص اولیه COVID-19 عفونت است.

“بعید است چرا که سطح اکسیژن نسبتا دیر شاخص از یک فرد با COVID-19. هدف از این پالس اکسیمتر برای اکثر مردم است, بهترین خدمت زمانی که یکی احساس بد و آنها در حال تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید به بیمارستان برود.”

چگونه به درستی استفاده از پالس اکسیمتر?

  • بسته به اینکه از oximeter کلیپ آن را در انگشت
  • مطمئن شوید که برای نگه داشتن یک چک در باتری است. در مورد سطح باتری ضعیف است این مطلب می بینید ممکن است به خطر بیافتد
  • هنگامی که شما کوتاه در oximeter مطمئن شوید که شما آن را فشار دهید در پایین و یا فشار آن
  • بسیاری از oximeters شروع به اندازه گیری یک بار آن را کوتاه و نیازی به کالیبراسیون
  • در صورتی که شما قادر به خواندن دقیق سعی کنید از بین بردن oximeter و قرار دادن آن را به عقب دوباره بر روی همان انگشت و یا یکی دیگر

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>