‘Don’t Give Up’ می گوید IPS افسر که شکست خورده در 30 امتحانات قبل از ترک خوردگی UPSC

بیش از حد مطالب به موقع استراحت به منابع محدود IPS Aditya سهام تهیه استراتژی است که به او کمک کرد تا کرک UPSC.

ارتقاء

منPS Aditya به نظر می رسد برای 30 امتحانات رقابتی مانند دولت خدمات اداری, همه, هند, مهندسی آزمون ورودی (AIEEE), Kendriya Vidyalaya Sangathan (KVS) و بانکداری امتحانات در پنج سال. از این او تنها پاک اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون (UPSC) خدمات مدنی آزمون (CSE) که بیش از حد در تلاش چهارم!

با وجود یک سری از شکست او نمی دهد تا برای او می دانست که با پشتکار و کار سخت خواهد پرداخت یک روز.

با همه-هند رتبه 630, Aditya پاک UPSC در سال 2018 (پنجاب کادر) و در حال حاضر نوشته شده به عنوان دستیار سرپرست پلیس در سنگرور منطقه.

Aditya به اتمام تحصیل خود را از شهر مادری خود Ajeetpura در راجستان هنمانگڑھ منطقه و تکمیل شده کارشناسی خود را در تاریخ علوم سیاسی و جغرافیا.

مانند پدرش Aditya بیش از حد همیشه می خواستم به دنبال خدمات ملکی. “من گوش دادن به چگونه کارمندان دولت بودند که برای اولین بار در خط به قرض دادن یک دست کمک به مردم عادی. آنها قدرت خود را به استفاده از موقعیت و حل اساسی مشکلات مدنی. این مشتعل کنجکاوی من به عنوان یک کودک بود و من تکیه نسبت به آن پس از فارغ التحصیلی من.”

چون UPSC معیارهای مجاز نامزدها به نظر می رسد برای امتحانات یک بار در سال Aditya ساخته شده تا برنامه ای برای مطالعه و اعمال دیگر امتحانات رقابتی. این نه تنها به او کمک کرد تا تمرکز مطالعات خود را, اما همچنین افزایش خود را به طور کلی دانش و تجربه نوشتن امتحانات.

اما چگونه Aditya باقی می ماند و امیدوار با بسیاری از شکست ؟

“من دلسرد در موارد متعدد و به فکر ترک. اما من تصمیم به ماندن از غیر ضروری اجتماعی و فشار منفی. بعد از هر آزمون من ایجاد انگیزه خودم را به انجام بهتر در آینده. من تصمیم به انجام کار من چون من تا به حال ایمان است که apna زمان aayega,” Aditya می گوید بهتر است هند.

پس از او پدر و مادر, معلمان, آموزش و پرورش بود که همیشه یک اولویت است. این نیز نگه داشته و حرکت خود را در طول دلتنگ بار. “داشتن یک پشتیبانی قوی سیستم بسیار مهم است و پدر و مادر من شده اند بسیار حمایت شده است.”

دادن بینش به Aditya فوق العاده تلاش و هرگز-به-تا نگرش ارشد خود را IRS Avadh Kishor می گوید TBI, “ما یک گروه از جزوات آمد که از هندی-متوسط پس زمینه ساخته شده است که مراحل سخت تر است. ما اغلب در مورد بحث ما موفق مصاحبه دور. ما خواهد بود دلسرد توسط این واقعیت است که ما در زبان اول (هندی) عمل به عنوان یک مانع است. اما Aditya هرگز امید را از دست بدهند. من او را دیده کار بسیار سخت بر بهبود عملکرد خود را در آزمون شخصیت. امروز وقتی ما نگاه ما متوجه است که ما این بود روش آماده سازی است که به ما کمک کرد crack UPSC در نهایت.” Avadh است در حال حاضر ارسال شده به عنوان دستیار کمیسر درآمد بخش مالیات در ریپور.

اطمینان بیش از حد بیش از حد محتوا: Dos & ندهید

Aditya آیا روشن نیست معاینه اولیه در اولین تلاش به طوری که او مورد مطالعه سخت تر و موفق به رسیدن به این مصاحبه دور در دومین تلاش خود را. او روشن نیست تست شخصیت (PT). اینجا جایی است که او سقوط طعمه به اطمینان بیش از حد.

“زمانی که من رسیده PT, من فکر کردم من می تواند به راحتی روشن Prelims و برق. تمام من مجبور به انجام کار بر روی مهارت های مصاحبه. من یک واقعیت را بررسی کنید و شکست خورده برق در تلاش سوم” او سهام.

بزرگترین یادگیری بود نه به هر چیزی را برای اعطا. او خود را تغییر تهیه استراتژی و مشغول به کار در تسلط بر هر جنبه ای از مدیریت زمان برای دانش عمومی.

یکی از ساده ترین و موفق ترین فرمول برای تمرین نوشتن پاسخ. این نه تنها باعث بهبود سرعت نوشتن اما همچنین کمک می کند تا در ساختار پاسخ. “اگر شما نوشتن هر روز به شما خواهد شد گرفتن در ثبات است. اختصاص برخی از زمان به نوشتن مقالات. این بخشی از زندگی روزمره خود را.”

در حالی که شما در آن تدوین و فرموله کردن اهداف کوچک است که شما می توانید تسخیر روزانه. “تحصیل تا هفت ساعت کافی است اگر شما یک برنامه مناسب.”

Aditya همچنین نشان می دهد مصرف مکرر می شکند. او در زمان استراحت کوتاه در هر ساعت به تازه ماندن و تمرکز در طول روز است.

او همچنین به شدت اجتناب مراجعه به منابع متعدد مانند وب سایت های مربیگری مراکز و کتاب. “به جای رفتن را از طریق همه چیز در حد مطالعات خود را. خواندن یک کتاب پنجاه بار به جای 50 کتاب در یک بار. به این ترتیب شما می توانید خود را افزایش می دهد تجدید نظر دور. همیشه یک قلم و کاغذ با شما به طوری که شما می توانید به عنوان بسیاری از یادداشت ها به عنوان امکان پذیر است,” او می افزاید.

Aditya سهام برخی از راهنمایی سریع است که در مفید آمده است برای کسانی که ظاهر می شود برای UPSC امتحانات.

  • برای Prelims, مطمئن شوید که شما باید با تمرین به اندازه کافی.
  • برق برای مدیریت زمان و عالی فرماندهی خود اختیاری موضوع کلیدی هستند.
  • همانطور که برای PT به یاد داشته باشید قضات را تست شخصیت خود را بیشتر از دانش خود را. بنابراین فراموش نکنید که برای انجام دقیق آماده سازی خود را در پس زمینه.

تهیه و ظاهر می شود برای بسیاری از امتحانات با هیچ تضمین شغلی است که هیچ شاهکار متوسط به خصوص زمانی که همسالان خود را پیشرفت در سفر خود را. حفظ آرامش و داشتن ایمان در همه زمان ها است که قطعا همه در فنجان چای.

اما خدمات مدنی افسران مانند Aditya همچنان به سرپیچی از هنجارهای و رفتن به ثابت کند که شکست در واقع سنگ پله به موفقیت است.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>