آیا انتظار آتش بازی از دیزنی آخرین گزارش درآمد

Disney stock earnings report analysis expectations forecast Netflix stock

مالی پیش بینی برای دیزنی است که چیزی جز جادویی در عصر COVID-19. دانیل علم/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

قبل از coronavirus همه گیر وجود نداشت و بحث است که شرکت والت دیزنی بود و غالب ترین سرگرمی امپراطوری رسانه ای بر روی زمین است. از شش استودیوهای هالیوود که همچنین شامل Netflix WarnerMedia, NBCUniversal سونی و ViacomCBS هیچ استودیو فیلم تولید بیشتر سود سالیانه از دیزنی. پادشاهی سحر و جادو مجموعه یک دسته از فیلمهای گیشه پرونده در سال 2019 از جمله بالاترین پرفروش سال برای یک استودیو تا کنون با حدود 13 میلیارد دلار است. شرکت پارک ها و تفرجگاه های بخش تبدیل به بزرگترین moneymaker در سال های اخیر حسابداری برای بیش از 40 درصد از درآمد سالانه خود را و آن را رسانه ای شبکه نمونه کارها اب و هوای طناب برش به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری در کسب و کار. در عین حال COVID-19 گذاشته زباله به دیزنی پیشرفت وجود دارد و نگرانی است که این شرکت نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن واقعا برای برخی از زمان.

همانطور که از نوشتن این دیزنی سهام معامله شد در $101.60 هر سهم 31 درصد افت از شروع سال جدید است. Netflix بکشد مسلما دیزنی ارشد رقیب در نبرد برای جلب توجه مخاطبان دهانه دیده است سهام خود را افزایش 28 درصد در همان بازه زمانی که در آن بهتر رشد انتظارات. در مقایسه با Netflix که در استخدام کمتر از 5000 نفر دیزنی تقریبا 200,000. و از آن شده است تا در حال حاضر بهترین مثال از یک شرکت سنتی و تبدیل برای تبدیل شدن به یک دیجیتال برنده است.

همچنین نگاه کنید به: چرا ‘استخراج’ آماده است برای تبدیل شدن به Netflix بزرگترین اصلی فیلم تا کنون

“با تجدید حیات در چشم برای پارک موزیکال, خطوط کروز و فروشگاه های خرده فروشی بدون ‘v شکل’ بازیابی دیزنی کاهش درآمد را در هر زمان به زودی” هوارد Yu مدیر مدیریت پیشرفته برنامه (AMP) در موسسه توسعه مدیریت گفت. “ما واقعا فرح بخش [برای] سکوت تابستان.”

هر کس در میراث تلویزیون کسب و کار است که احساس خرید اینترنتی از COVID-19 به عنوان خطی تبلیغات فرو می ریزد و تولید همچنان تعطیل در سراسر جهان. دیزنی متعلق به ESPN و ABC در خصوص مشکل به لطف تعلیق تمام ورزشی تا اطلاع ثانوی. به عنوان دیزنی بیشتر متمایل به طور مستقیم به مصرف کننده کسب و کار, شرکت, اولویت حرکت رو به جلو آن در شبکه های رسانه های بخش ادامه خواهد داد به اسلاید.

زوم کردن ناتوانی در ارائه تازه صفحه نمایش بزرگ محتوا را نیز بازیابی کند پس از تلاش های همه گیر محدودیت برداشته شده است. دیزنی فیلمهای IP و توانایی خود را برای کسب درآمد است که محتوا از طریق پارک, تجارت, تلویزیون, و غیره. بی نظیر است که در این صنعت است. در عین حال که یک شمشیر دو لبه به عنوان زمان اختلال در رسیدن به دیزنی پست-COVID برنامه های بیشتر از رقیب studios. دیگر این بیماری همه گیر در ادامه بیشتر احتمال دارد از آن می شود که جهانی در تعدادی از سینماها است به طور قابل توجهی کاهش می یابد. فیلم سودآوری که درایوهای توجه به همه بخش های دیگر از دیزنی کسب و کار در حال رفتن به جست و خیز کردن.

تنها نقطه روشن برای دیزنی در میان مداوم و همه گیر شده است جریان خدمات دیزنی+ که راه اندازی در ماه نوامبر. ماه گذشته خانه ماوس اعلام دیزنی+ پیشی گرفته بود 50 میلیون مشترکان پرداخت می شود و آن را یکی از سریع ترین رشد جریان خدمات در بازار است. با توجه به JustWatch بین المللی جریان های راهنمای که خدمات بیش از 20 میلیون کاربر در هر ماه در سراسر 40 کشور دیزنی+ دیده می شود 290 درصد افزایش در استفاده از ماه مارس 17th. اما این موفقیت بیشتر از یک دراز مدت موقعیت استراتژی—دیزنی جریان تلاش نمی خواهد به نوبه خود سود برای برخی از زمان و نیاز بیشتر منحصر به فرد محتوای اصلی—از تسکین فوری.

“هزینه تولید یک عنوان در حالی که محدود کردن توزیع فقط از طریق آنلاین جریان عبور نمی حتی ملایم ترین نظر مالی” یو گفت. “این فیلم بیشتر از آن باعث می شود پول بیشتری دیزنی را از دست بدهند مهم نیست که چقدر محبوب هر یک از عناوین جدید.”

وی افزود: “زمانی که مردم نمی توانند جمع می تواند وجود داشته باشد هیچ, ورزشی, حوادث, هیچ, کنسرت, هیچ, مد نشان می دهد, هیچ تجارت نشان می دهد هیچ کنوانسیون کسب و کار. تمام بخش های مربوط به ‘تجربی اقتصاد” است اما غیر ممکن است.”

در ماه فوریه تخمین زده شد که دیزنی از دست دادن تا به 280 میلیون دلار در هر فصل (بیش از 3 میلیون دلار در هر روز) در ترکیب با توجه به تعطیلی آن شانگهای و هنگ کنگ پارک. از آن پس همه دیزنی پارک در سراسر جهان شده اند توقیف بیشتر فلج کننده ترین آن مهم اقتصادی نجات است. پیش بینی دقیق بازه زمانی برای بازگشت به حالت عادی است که شامل پارک مکان در سراسر جهان و بیشتر ماکرو ایده ایمن سفر جهانی غیر ممکن است و در این نقطه است.

واقعیت این است که دیزنی است و غالب رسانه های سرگرمی امپراتوری در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>