دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’ از میامی رئیس پلیس متهم به نژادپرستی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک تهدید آشکار علیه مینیاپولیس معترضان در ساعات اولیه صبح روز جمعه گفت که او را در گارد ملی برای پاسخگویی و تعهد است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, که همچنین با اشاره به تظاهرات خشونت آمیز به عنوان “اراذل و اوباش” پس از تظاهرات رشد خشونت در این شهر در پی جورج فلوید مرگ است. اواخر روز پنج شنبه به معترضان swarmed 3 حوزه ساختمان که در آن افسران درگیر در Floyd مرگ شده بود مستقر شده و آن را در آتش. این یک روز پس از تظاهرات رشد خشونت آمیز که منجر به معترضان محیط, آتش سوزی در سراسر شهر و غارت فروشگاه ها.

به عنوان بسیاری از ناظران اشاره کرد به نظر می رسد که تهمت برداشته تهدید به شلیک غارتگران از بدنام سابق میامی رئیس پلیس که متهم نژادپرستانه سرکوب در برابر سیاه معترضان در طول دوران حقوق مدنی.

به واشنگتن پست اشاره کرد که عبارت در اصل منسوب به میامی رئیس پلیس والتر Headley که در سال 1967 وعده داده شده یک واکنش خشونت آمیز به تظاهرات در این منطقه است.

LMT آنلاین اشاره کرد که Headley به تصویب رسید دشوار رویکرد پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور و گفت که آرامش نسبی در میامی نسبت به ناآرامی در شهرهای دیگر بود که با توجه به خود را “دشوار” هشدار صادر شده در “Negro منطقه” از شهرستان.

“این جنگ است” Headley بیان شد که در سال 1967. “ما هر حال نمی با مشکلات جدی مدنی شورش و غارت آنجا که من اجازه دهید کلمه فیلتر پایین که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

Headley رویکرد بود تقبیح بسیاری در آن زمان به عنوان نژادپرستانه با برخی از رهبران حقوق مدني خواستار میامی مقامات منتخب را به عقب براند در برابر این رویکرد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار عبارت است منجر به قابل اعتراض با بسیاری از کوبیدن آنچه به نظر می رسد به عنوان یک تهدید برای اجازه نیروی مرگبار برای غارتگران است. بسیاری اشاره کرد که این امر می تواند نقض متمم چهارم قانون اساسی به باز کردن آتش بر روی غارتگران است.

بسیاری از آنها نیز انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بلند کردن اجسام عبارت از یک رئیس پلیس که متهم به نژاد پرستی.

منتقدان را متهم به تهمت نژادپرستی در طول ریاست جمهوری خود از جمله آنچه که بسیاری اعتقاد بر این بود که خود را از سفید supremacist معترضان که خشونت تبدیل شد و در طول تظاهرات در Charlottesville, Virginia در سال 2017. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر و آشکار تهدید علیه مینیاپولیس معترضان بسیاری با اشاره به تفاوت در زبان است که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد استفاده برای توصیف “بسیار خوب مردم” که در شارلوتزویل حادثه در مقایسه با آنچه که او به نام “اراذل و اوباش” در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>