دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Wacko حامیان’ در حال حاضر یک تهدید عمده برای بهداشت عمومی و ایمنی’ نویسنده می گوید

سیاست و فمینیسم نویسنده آماندا Marcotte گذراند یک قطعه برای داستان خام در روز پنج شنبه که در آن او ادعا می کند که حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید برای بهداشت عمومی و ایمنی در میان coronavirus بحران است.

Marcotte با اشاره به ادواردو مورنو قطار مهندس که اعتقاد coronavirus جعل است و تلاش برای از خط خارج شدن قطار باری او به عنوان USNS Mercy است که کمک به نزدیکی لس آنجلس بيمارستان غرق COVID-19 بيمار.

پس از آن Marcotte برجسته به اتهام تهدید علیه Dr. Anthony Fauci که باعث جزئیات امنیتی و همچنین به عنوان فرماندار فلوریدا و تهمت متحد ران DeSantis coronavirus پاسخ. او همچنین با اشاره به یکی امریکا, شبکه خبر, خبرنگار, Chanel, Rion را ادعا درمان خاص از کاخ سفید که گفته می شود به او اجازه جولان دادن های اجتماعی فاصله توصیه هایی برای جلسات مطبوعاتی.

“این چهار داستان ها فقط یک عکس فوری از یک تهدید در حال رشد است که جناح راست پردازان توطئه مطرح به سلامت و امنیت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند” Marcotte نوشت.

با توجه به Marcotte تهمت هواداران که سرپیچی از داده ها نشان می دهد خطر و یا حتی وجود coronavirus قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر این بیماری همه گیر.

“به طوری که آنها در حال به خطر انداختن سلامت خود و افراد دیگر را آشکارا هجوم بهداشت عمومی اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش یافته است.”

علاوه بر این ادعا خطر Marcotte نشان می دهد نیز وجود دارد یک تهدید “خشونت و ضرب وشتم” از نظریه پردازان توطئه مانند مورنو که بر این باورند که ویروس است که در ارتباط با “دولت عمیق” است که برخی از رئيس جمهور حامیان این باور است که تلاش برای گرفتن او را. به گزارش دموکراسی در حال حاضربرخی از نظریه پردازان توطئه بر این باورند که Fauci بخشی از این دولت گفته است که می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

با وجود افزایش coronavirus شماره Marcotte ادعا می کند که انسان روانشناسی نشان می دهد مردم — از جمله تهمت وفادار ترین هواداران — اغلب دو را در باورهای خود را هنگامی که در مواجهه با شواهد و مدارک است که خود را جهان بینی نادرست است.

“برای اینکه آن را بدتر این نظریه پردازان توطئه شده اند به طور مداوم تقویت و فعال با مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک نظریه پرداز توطئه خود را.”

قبلی گزارش از Axios در لمس ادعا خطر که مغلوب ساختن پیشی جستن پایه چهره از coronavirus. با توجه به انتشار اطلاعات نشان می دهد که “دروغ و بی اعتمادی در رسانه ها” می تواند با قرار دادن برخی از جمهوری خواهان و افراد مسن در معرض خطر از coronavirus. قطعه پژواک داده های اخیر نشان می دهد که اکثریت جمهوری خواهان که به تماشای ایسنا — بیش از 60 درصد بر این باورند که تهدید از coronavirus اغراق آمیز شده است. داده ها پس از برخی از شبکه میزبان متهم به کم اهمیت جلوه دادن خطر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>