دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیونی ‘بد اخلاقی’ رانندگی مسن رای دهندگان از حزب جمهوریخواه مقاله نویس می گوید

در یک شنبه op-ed برای واشنگتن پستکارن Tumulty استدلال می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس رانندگی دور تر رای دهندگان که او اشاره می کند که حزب جمهوری خواه را قابل اطمینان ترین پایگاه پشتیبانی می کند.

Tumulty نقاط خاص در یک نظرسنجی از 44 میدان نبرد خانه ولسوالی های که انجام شد توسط ناظر انتخابات دموکراتیک جف Garin. در سال 2016 رای دهندگان بیش از 65 پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن یک 22-نقطه حاشیه با 58 درصد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و 36 درصد رای دادن به هیلاری کلینتون. این همان گروهی است که به طور مساوی تقسیم با 47 درصد برنامه ریزی برای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و 43 درصد برای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

با توجه به Tumulty یکی از عوامل رانندگی این تغییر این است که حزب جمهوری خواه پیام که ظاهرا نشان می دهد سلامت از آمریکایی ها است نه یک اولویت است.

“حساس دیدگاه کنار یک مشکل بزرگتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان ممکن است که آمریکایی های قدیمی تر شده است توجه نزدیک به رئیس جمهور و مدیریت بحران,” او اضافه شده است.

Tumulty اشاره کرد که آمریکایی های قدیمی تر هستند “بیشتر هماهنگ” به پخش اخبار که بدان معنی است که آنها شده اند نگه داشتن چشم و نزدیک در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات مطبوعاتی از جمله روابط عمومی فاجعه رخ داده است که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده داخلی مواد ضد عفونی کننده استفاده کنید.

اگر چه Tumulty می گوید که به احتمال زیاد نیست بایدن بیشتری به دست آورید به طور کلی حمایت از رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن او نشان می دهد او می تواند یک “قابل توجه دندانه” در مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه با به دست آوردن حمایت از برخی از جمعیتی است. این دندانه او می گوید: می تواند برای جبران بایدن ممکن است فقدان جوان حمایت رای دهندگان که نامزد سابق برنی ساندرز قبلا به شنود گذاشته باشند.

بدون در نظر گرفتن Tumulty ادعا می کند که آینده از جمعیتی را سیر خواهد لولا در نتیجه تهمت و حزب جمهوری خواه فشار برای بازگشایی این کشور است.

“اگر آنها حرکت بیش از حد به سرعت و آغاز موج دوم از عفونت آن می رسند می تواند فقط در زمان انتخابات است. اما حداقل یک چیز قطعی است: این گروه سنی به احتمال زیاد به رنج می برند نیز که یکی به احتمال زیاد برای رای دادن.”

رای گیری های اخیر و تجزیه و تحلیل از megyn kelly پشتیبانی از این مفهوم است که رای دهندگان مسن تر در حال حرکت از مغلوب ساختن پیشی جستن به بایدن. در این مطالعه از مجله های اداری تئوری و پراکسیس پیشنهاد کرد که coronavirus می تواند آسیب تهمت شانس با ضربه مسن رای دهندگان سخت ترین.

در مصاحبه با سیاسیاین مطالعه منجر نویسنده اندرو جانسون صحبت در مورد پیامدهای یافته است.

“این بیماری همه گیر در حال رفتن به گرفتن بیشتر تلفات در رای دهندگان محافظه کار پیشرو به این انتخابات — و است که به سادگی فقط یک محاسبه سن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>