دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است که در حرکت آهسته سقوط’ با توجه به Coronavirus MSNBC کمک کننده می گوید

در یک صبح یکشنبه ظاهر در MSNBC سابق نیویورک تایمز ویرایشگر هاول Raines صحبت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. به گزارش خام داستان, Raines گفت: علی Velshi که برگ برنده دولت در پاسخ به COVID-19 است که تحت یک معامله بزرگ از موشکافی خواهد بود که باعث از رئيس جمهور را به سقوط.

در یک نقطه Velshi ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که تمرکز خود را coronavirus بحث این تصور که این ادعا “اعتیاد به مواد مخدره رسانه” در اطراف این ویروس بخشی از یک “دموکراتیک جعل” برای تضعیف و انتخاب مجدد او.

“چه در خود محترم نظر به نقش رسانه ها شده است در کل این چیزی است ؟ خوب یا بد؟” Velshi پرسید.

“من فکر می کنم در تعادل بسیار بهتر از دولت فدرال و رئیس جمهور” Raines پاسخ داد. “

“من فکر می کنم وجود دارد آرام سیستمیک به روش پوشش. تضاد با این واقعیت است که ما در یک بحران وجود دارد که در آن هیچ برنامه ریزی مرکزی و رئیس جمهور تبدیل شده نامشخص ترومپت.”

Raines برجسته که تهمت هرگز تجربه زیادی محبوبیت در یک شخصی “حس” با اشاره به اواسط 40s محبوبیت در نظر سنجی شماره

“من فکر می کنم ما شاهد حرکت آهسته سقوط یک ad hoc ریاست جمهوری در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن, رهبری,” او اضافه شده است.

Raines نیست فقط یکی را نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ این است که خطر را به ریاست جمهوری خود. نوشتن برای سیاست خارجیمایکل Hirsh استدلال می کند که بسیاری از “تعریف ویژگی های ریاست جمهوری خود” در حال حاضر “پرواز در چهره اش” و تهدید او شانس مجدد انتخابات است. با توجه به Hirsh بزرگترین تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است که کاهش رشد اقتصادی ایالات متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم به تبلیغ به عنوان یکی از دستاورد دستاوردهای. در حال حاضر در coronavirus همه گیر Hirsh اشاره می کند که این احتمال وجود دارد که هر دو ایالات متحده و کشورهایی مانند اروپا و چین را تجربه عظیم کند.

Hirsh ادعا می کند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات حزب سوسیالیست است که رنگ خود را به عنوان امن میانه-of-the-road نامزد در حال حاضر به دنبال جذاب تر به آمریکایی ها در میان مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام خرابکاری coronavirus پاسخ.

به عنوان برگ برنده در ادامه به صورت نقد خود را برای دست زدن به بحران Inquisitr گزارش شده است که امکان دارد او را از این واقعه به لغو 2020 انتخابات است. این نظریه شناور توسط دکتر Bandy X. لی, دانشگاه ییل روانپزشک که بارها به انتقاد از تهمت وضعیت روانی و ادعا خطر آن به شمار ایالات متحده است.

با توجه به لی تهمت نیست فقط سعی کنید به لغو انتخابات بلکه سرزنش بسیاری از مرگ و میر ناشی از این ویروس در سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>