دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده می گوید او شنیده ام او را با استفاده از N-Word تماس او را “Virulently نژادپرستانه’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده ادعا می کند که او شخصا شنیده ام او را با استفاده از N-word و ضد سامی تهمت و گفت که وحی باید به عنوان یک شگفتی آمده با توجه به این که رئیس جمهور است “virulently نژادپرست است.”

مریم تهمت که بگویید همه کتاب در مورد تهمت بود این هفته منتشر شده بود گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست که در آن رایج بود برای خانواده رئیس جمهور به استفاده از نژادپرستانه و ضد یهودی زبان. بعد در ظاهر در MSNBC, مریم تهمت خواسته شد میزبان Rachel Maddow اگر او تا به حال تا به حال شنیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا استفاده از این زبان است.

“آره, البته, من, و من فکر نمی کنم که باید هر کسی با توجه به نحوه virulently نژادپرستانه او امروز است,” مریم تهمت پاسخ داد.

مریم تهمت کتاب در حال حاضر باعث به هم بزنید رسیدن به رکورد یک روزه فروش شماره پس از تحمل یک چالش قانونی از برادر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که با هدف به انتشار متوقف شد. کتاب جزئیات آنچه مریم تهمت ادعا می شود خانواده نژادپرستانه و ضد یهودی گذشته و فرهنگ قلدری و تقلب از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

منتقدان به مدت طولانی متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نژاد پرستی وجود داشته است و شایعات که او تا به حال شنیده شده است با استفاده از N-word. هنگامی که سابق شاگرد ستاره تبدیل کاخ سفید مشاور Omarosa Manigault نیومن چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2018 او ادعا کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک بار استفاده از کلمه در نوار. CBS اخبار به دست آمده از یک نوار ساخته شده توسط Manigault نیومن که در آن مشاوران در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری به نظر می رسد به اذعان کرد که او گفته بود کلمه با aide کاترینا پيرسون گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “است خجالت آن است.”

Pierson بعد گفت که او باور نمی دادند و روی نوار کاست بود به سادگی humoring Manigault نیومن با بحث در مورد اتهام که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن — نه یکی که پيرسون شنیده بود شخصا.

“این شد یک بار من را جلب Omarosa به حرکت بحث همراه” Pierson گفت: در یک بیانیه مشترک در توییتر توسط خبرنگار CNN ابی فیلیپس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و اتهامات نژادپرستی قدمت آن به قبل از فعالیت سیاسی خود را آغاز کرد. در سال 1970 وزارت دادگستری ایالات متحده شکایت کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت ادعا که آنها به عمد و نه اجاره آپارتمان سیاه و متقاضیان یک مورد بود که در نهایت حل و فصل در خارج از دادگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت مجبور شد به انجام تعدادی از اقدامات برای اصلاح این مسئله هر چند اعتراف به گناه نیست.

مریم تهمت بدخشان که عموی خود را با استفاده از N-کلمه است که مستقیم ترین اتهام نژادپرستی از کسی که نزدیک به رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>