دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان باور او “خارج از کنترل” ادعا می کند واترگیت خبرنگار

روزنامه نگار کهنه کار و کارل برنشتاین بهترین و شناخته شده برای خود را پوشش رسوایی واترگیت گفت: کسانی که به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کنم او “خارج از کنترل” واشنگتن آزما گزارش شده است.

وی در گفتگو با سی ان ان لنگر برایان Stelter, برنشتاین نشان داد که کاخ سفید منابع اغلب به “زمزمه” در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “نوسانات خلقی.”

برنشتاین گفت که “بزرگ داستان زمینه ای” در مورد رئیس جمهور است که خود را در سلامت روانی و جسمانی.

“نگاه رئیس جمهور وضعیت روانی به خصوص آنچه که دوستان خود را در حال حاضر شاهد و آنها بسیار نگران رفتار خود را,” او گفت:.

“آنها می گویند او را خارج از کنترل است. برخی از کسانی که من صحبت کردم که کلمات خود را: “خارج از کنترل است.'”

برنشتاین فرض شده است که امنیت ملی در خطر است “اگر در واقع رئیس جمهور ناپایدار است.”

افسانه ای خبرنگار افزود که تعدادی از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باور رئیس جمهور این است که ناخوش است. سابق کاخ سفید رئیس ستاد John Kelly سابق وزیر دفاع جیمز Mattis و سابق مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر “همه به این نتیجه رسیدند که او را بی ثبات است,” او گفت:.

به عنوان کسب و کار خودی reported کلی ظاهرا اغلب در برخورد با رئیس جمهور که منجر به استعفای خود را. Mattis که استعفا داد و در سال 2018 به حال تعدادی از سیاست مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اوایل این ماه برخوردار می گذراند یک داغدار ستون انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اعتراضات جورج فلوید مرگ است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی” این ژنرال چهار ستاره نوشت.

مک مستر از حذف شد و موقعیت خود را در سال 2018 پس از گزارش داشتن اختلافات متعدد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به برنشتاین اطلاعات در مورد تهمت را به اتهام مسائل در حال نکردن از آمریکا. خبرنگار گفت که کاخ سفید عمدا “پوشش” اطلاعات در مورد تهمت نوامبر مراجعه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

به واشنگتن آزما اشاره کرد کاخ سفید گفت که رئیس جمهور شرکت کننده در یک معاینه معمول. در ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اعلام کرد که او همچنان در سلامت خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او گزارش نگران سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را بهبود نظرسنجی اعداد و رئیس جمهور گفته به شدت انتقاد کرد و در مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale.

این فرمانده مشاوران ظاهرا بر این باورند که سال 2020 مبارزه نیاز به یک راه اندازی مجدد کل به منظور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب به حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد.

به گفته مقامات در جریان این موضوع برگ برنده های کمپین است که به دنبال اتخاذ یک بیشتر خوش تن در حال حرکت رو به جلو است. رئیس جمهور تیم همچنین قصد دارد در راه اندازی حملات تهاجمی علیه بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>