دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده به طور منظم استفاده می شود ‘N-Word’ در حالی که او در حال رشد بود تا خواهر زاده ادعا می کند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده به طور منظم استفاده می شود نژادپرستانه تهمت در حالی که او در حال رشد بود تا رئیس جمهور خواهرزاده ادعا کرد که به عنوان بخشی از تبلیغات تور برای او بهترین فروش ارسال به تمام کتاب.

در مصاحبه با واشنگتن پست, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن مشترک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده به استفاده از هر دو نژادپرستانه و ضد یهودی از نظر.

“رشد آن نوع طبیعی به شنیدن آنها را با استفاده از n-word و یا استفاده از ضد سامی عبارات” او ادعا کرد و اضافه کرد که او معتقد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “به وضوح نژادپرستانه” و معتقد است بازیگری که تعصب را “نمره او نقطه” با هواداران خود.

مریم تهمت کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردمنتشر شد در این هفته پس از بازمانده یک چالش قانونی از رئیس جمهور را که اقدام به قرار دادن یک توقف به انتشار آن. به عنوان Inquisitr گزارش کتاب مجموعه سوابق عظیم آن روز خرید و فروش و شامل تعدادی از آیات اعتقاد به آسیب رساندن به رئیس جمهور انتخابات شانس.

به عنوان کسب و کار خودی اشاره کرد و مریم و تهمت متهم به رئيس جمهور از ساخت قلدری و تقلب “راه زندگی” و گفت که او مجهز به رهبری این کشور به دلیل اختلافات او ایجاد کرده است.

“دونالد امادگی برای تقسیم بندی و عدم اطمینان در مورد آینده کشور ما را به ایجاد یک طوفان کامل از فجایع که هیچ کس کمتر مجهز از عموی من به مدیریت” او ادعا کرد که در این کتاب است.

منتقدان به مدت طولانی متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نژاد پرستی هر دو قبل و در طول ریاست جمهوری خود. خیلی از این انتقاد تیز کرده در حال رشد در میان ملی تظاهرات در پی جورج فلوید را کشته و خواستار تلاش برای رسیدگی به نژادپرستی در اجرای قانون و نظام حقوقی همراه با تلاش برای رسیدگی به نژادپرستی نظاممند.

رئیس جمهور زیر آتش برای پاسخ به این اعتراضات با تهدیدات از جمله آنچه در بسیاری از تفسیر به یک مجوز از ارتش ایالات متحده برای باز کردن آتش بر غارتگران است. او به همین ترتیب بوده است انتقاد برای امتناع از محکوم سفید supremacists و ارائه دفاع از مؤتلفه مجسمه در حالی که حمله به کسانی که پیشرو در تلاش است که این مجسمه ها و بناهای تاریخی در نظر گرفته شود.

رئیس جمهور نیز متهم به نژاد پرستی در اشاره به COVID-19 بحران از جمله آنچه که بسیاری را دیدم به عنوان یک نژادپرست مدت برای شیوع زمانی که او به آن اشاره به عنوان “کونگ آنفولانزا” در یک کمپین تجمع در تولسا. کاخ سفید بعد از آن در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن زبان.

کاخ سفید اتهامات را رد کرده در این کتاب با دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany آن خواستار “یک کتاب از دروغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>