دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرگبار بی کفایتی شوخی نیست’ می گوید: Adam Schiff

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مردم خود را به کم کردن سرعت در تست برای COVID-19 در مبارزات انتخاباتی خود تجمع در Tulsa, اوکلاهما در شنبه شب. نظر به دریافت تعداد زیادی از انتقاد به دلیل حداقل 120,000 آمریکایی ها از دست داده اند زندگی خود را. در مقابل دیگران بی شماری را تجربه کرده اند پیامدهای جدی سلامتی اما کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو توضیح داد که به نظر یک شوخی بود. اما نماینده Adam Schiff, یک دموکرات از کالیفرنیا در زمان به توییتر برای محکوم کردن رئیس جمهور به اصطلاح شوخی است.

“بیش از 120 ، 000 آمریکایی ها کشته شده اند. ده ها میلیون نفر بیکار هستند. خانواده های شاهد عزیزان خود را در آخرین لحظات توسط FaceTime. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ: سرعت پایین تست برای پنهان کردن میزان عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن مرگبار بی کفایتی هیچ شوخی است.”

در صدای جیر جیر شیف که بازی قابل مشاهده نقش در خانه را استیضاح رئیس جمهور نیز ترجمه یک کلیپ از رئيس جمهور تجمع که روزنامه نگار هارون Rupar ارسال شده در روز گذشته ، در این ویدئو جمهور تهمت خطاب تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان مقدار تست این کشور انجام داده است.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که میخوای پیدا کردن بیشتر مردم میخوای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” اشاره کرد مغلوب ساختن پیشی جستن. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا!'”

بیش از 9,300 حساب توییتر آمار مانند دکمه در کنگره جیر و حداقل 3,400 را بازتوییت کرد احساسات خود را در مورد رئیس جمهور کلمات از تولسا رالی بود که اولین کمپین تجمع پس از مارس. حداقل 850 همچنین در پاسخ به شیف پست.

بسیاری از کسانی که پاسخ داد: موافقت با شیف رئیس عبارت بودند نه در همه, خنده دار, و آنها نیز با اشاره انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن برای عدم ایجاد یک ملی تست سیاست برای کمک به شناسایی و جداسازی موارد از رمان coronavirus. بیش از یک تعداد کمی از کسانی که پاسخ می خواستم ببینم مغلوب ساختن پیشی جستن در صورت بیشتر پیامدهای شدید برای او چگونه به کار گرفته coronavirus بیماری همه گیر.

اما کنگره نیز تا به حال مقدار زیادی از مخالفان که در پاسخ به او به شدت دقت کنید پیام. برخی از کاربران توییتر خواسته شیف اگر او نیاز به یک طعنه و امضاء آنها به نظر می رسید به می گویند که آنها احساس مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود به شوخی در مورد کاهش پایین تست در ایالات متحده دیگران ادعا کرد که کنگره نهفته است و یک چند او را به نام “پینوکیو شیف” و نشان داد یک کارتون با بینی خود را در حال رشد است.

اگر چه رئیس جمهور مشاور به نام کلمات خود را از شب گذشته, زبان در گونه آن مسابقات چه تهمت است گفت: بیش از گذشته چند هفته. او به تازگی به خبرنگاران گفت که اگر آمریکا متوقف شد تست آن را کمتر از موارد از رمان coronavirus. زمانی که او ساخته شده کسانی که نظرات آنها به نظر نمی رسد به در شوخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>