دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین به او رای نداده اند در سال 2016 انتخابات گزارش می گوید

یک جمعه گزارش از رادیو فردا ادعا می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale نیست رای برای رئیس جمهور در انتخابات 2016.

با توجه به انتشار, Bexar County Texas انتخابات گروه نشان داد که Parscale رای دادند و در سال 2016 اولیه اما نه انتخابات. در بیانیه ای به CBS News, Parscale خود را سرزنش کمبود یک رای در پست الکترونیکی-در فرآیند رای گیری که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است حمله در سرب تا انتخابات ماه نوامبر.

“در سال 2016 من در نیویورک کار به انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مواجه می شوند یک سری از مشکلات دریافت absentee ballot از تگزاس و از دست رفته مهلت. فقط بیشتر ثابت می کند که رای توسط ایمیل است نه بی عیب و نقص راه حل دموکرات ها و رسانه ها تظاهر آن است.”

به عنوان گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, Parscale برجسته یک ادعا موضوع را با پست الکترونیکی-در رای گیری که او معتقد است رسانه ها نادیده گرفتن.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین رای گیری غایب توسط ایمیل زمانی که شما نمی توانید به پای صندوق های رای در روز انتخابات در مقابل هر پستی ثبت نام رای دهندگان انتخابات حتی کسانی که نمی, درخواست, یک,” او گفت:. “رسانه ها فکر می کند که آنها در حال بازی ‘gotcha’ توسط هدفمند نادیده گرفتن تفاوت که.”

با توجه به FactCheck.orgرای گیری کارشناسان ادعا می کنند که فرایند تایید استفاده می شود برای غایب و پست الکترونیکی-در برگه های رای همان است. علاوه بر این وب سایت ادعا کرد که بسیاری از ایالات در نظر گرفتن هر دو روش یکسان هستند. با این وجود نسبت ناروا گفته و در ادامه به ایجاد “false تفاوت” بین دو فرایند — او ادعا می کند که پست الکترونیکی-در فرایند بیشتر مستعد ابتلا به تقلب در حالی که دومی بیشتر شبیه به “رفتن به یک ماشین رای گیری.”

دموکرات شده اند با ترویج گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری میان coronavirus بیماری همه گیر. در پاسخ خواهان مبارزه شده است در برابر این روند و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ادعای این روش این است که مستعد ابتلا به تقلب. مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات منجر به مقاومت مواجه از جمله فاکس نیوز ” کریس والاس که به ذکر است که رای گیری کارشناسان استدلال کرده اند این روند منجر به گسترده تقلب.

با وجود مقاومت مواجه برابر تهمت ادعا وجود دارد موارد که در آن پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند تبدیل به مشکل. گزارش های اخیر نشان می دهد که روند می تواند منجر به میلیون ها نفر از رای رفتن uncounted با توجه به افزایش احتمال خطای انسانی در این فرآیند است. در خصوص رهگیری داده ها استفاده می شود از آمریکا کمک کمیسیون به این نتیجه که بیش از 950,000 آراء رد شد در انتخابات ریاست جمهوری 2016. شایع ترین علت رد درک شده بود تطابق بین امضا مورد استفاده قرار گیرد در رای گیری و یکی از رای دهندگان ثبت نام فرم در هر انتخابات کمک کمیسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>