او در جریان جنگ علیه توییتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک پیام در روز جمعه خواستار بخش 230 قانون ارتباطات نجابت به لغو. اما تهمت نیست سیاستمدار برای اولین بار پس از ارائه محافظت می کند که شرکت ها از بودن در قبال محتوای پست کاربران در سیستم عامل خود را. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خواستار این بخش به کربلا به عنوان به خوبی.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به تشدید حملات خود علیه رسانه های اجتماعی پلت فرم پس از آن تصمیم گرفت برای قرار دادن یک واقعیت-بررسی هشدار در دو تا از پیام های خود را برای اولین بار. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک فرمان اجرایی جدید بود که با هدف تضعیف حمایت های حقوقی که با تکنولوژی غول مانند Facebook, Instagram, و توییتر لذت ببرید.

روز بعد رئیس جمهور ارسال شده یک پیام در توییتر هدف قرار دادن معترضان در مینه سوتا خواستار آنها را “اراذل و اوباش” و هشدار داد که “غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر مشخص شد که پیام آن نقض قوانین علیه ستایش خشونت و قرار دادن یک هشدار در صدای جیر جیر محدود رسیدن به آن و وادار کردن کاربران به کلیک بر روی یک لینک در سفارش به آن را ببینید. پس از کاخ سفید حساب توییتر re-ارسال شده پیام خود را بیش از حد بود که با یک سیلی هشدار دهنده است.

در پاسخ به تهمت توییتی “لغو 230!”

در حالی که دموکرات ها تا حد زیادی پشتیبانی توییتر و کاهش یافته است به تماس های اجرای سیاست های خود سانسور بایدن و برخی دیگر از سیاستمداران ابراز تمایل برای دیدن بخش 230 لغو.

در حالی که صحبت کردن با نیویورک تایمز هیئت تحریریه در ماه دسامبر او ابراز نا امیدی با Facebook مارک زوکربرگ و گفت که او نمی برگزار می شود به همان استاندارد است که دیگر رسانه های خبری هستند.

“[این بار] نمی تواند نوشتن چیزی است که شما می دانید به غلط می شود و معاف از شکایت کرد. اما [زوکربرگ] می توانید. این ایده که آن را به یک شرکت فن آوری است که بخش 230 باید لغو بلافاصله باید لغو شماره یک. برای زوکربرگ و سیستم عامل های دیگر,” او گفت:.

“او بهتر می داند. و شما می دانید از دیدگاه من من شده است در نظر است که نه تنها ما باید نگرانی در مورد تمرکز قدرت ما باید نگران عدم حفظ حریم خصوصی و آنها را معاف بودن که شما معاف نیست” گفت: بایدن.

مشخص نیست چگونه بایدن را در مورد لغو بخش اما احساسات تا حد زیادی به نظر می رسد به خط تا با مغلوب ساختن پیشی جستن نظر خود را.

در حالی که مشخص نیست که آیا تهمت اجرایی جهت است که از نظر قانونی قابل اجرا می سازد آشکار رئیس جمهور به قصد اقدام علیه آنچه که او و بسیاری از جمهوری خواهان می گویند شیوه های ناعادلانه توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی تهدید به تعطیل پلت فرم “اگر آن را قانونی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im