دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه می گوید که باراک اوباما متعهد ‘خیانت’ در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رئیس جمهور باراک اوباما بود به جرم خیانت در مصاحبه اخیر خود با Christian Broadcasting Network.

“خیانت است. خیانت. این خیانت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به این سوال در مورد دقیقا چه جنایات او معتقد است اوباما از گناه.

رئیس جمهور نمی استادانه درست شده بیشتر به جز نقطه به نقطه قبلی خود نگرانی که سلف او “جاسوسی” در مبارزات انتخاباتی خود در طول خود به روسیه را آغاز کرد.

“آنها می خواهم به جاسوسی بر روی من کمپین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت CBN رئیس تحلیلگر سیاسی دیوید برودی.

“معلوم شد من درست بود. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد به آنها را در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی داده اند تا در این پروژه از سنجاق گفت: جنایات اوباما در اظهار نظر در مصاحبه ای که او امیدوار است که ایالات متحده وکیل جان دورهام مداوم بررسی عملکرد یک قطعی در گزارش چه چیزی باعث به روسیه بررسی است.

“من می خواهم به ماندن در خارج از آن چون در غیر این صورت آن را به نگاه سیاسی است. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی آنها می آیند تا با.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید با اعتماد به نفس در هر دو بازپرس و دادستان کل لایحه بر تماس دورهام “بسیار مورد احترام” و موافقت که بر متنفر است توسط دموکرات ها به دلیل چگونه او را به انجام کار خود را.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سوخت برای مبارزات انتخاباتی خود در برابر دولت سابق برخی بر این باورند که رئیس جمهور به عنوان و در عین حال مبهم ارتباط بین اوباما و جنایات تهمت معتقد است که او به جرم نیاز به طور قابل توجهی بیشتر پشتیبانی به جلو حرکت کند.

با توجه به حقوقی و تحلیلگر سابق دادستان فدرال الی Honig تهمت نظرات از دوشنبه ها “خرده و مسخره” تپه گزارش شده است.

“…هیچ مدرکی وجود دارد اوباما تا به حال چیزی برای انجام با آن حلال wiretaps… خیانت تنها در طول یک اعلام جنگ است.”

در ماه مه این سال Barr به خبرنگاران گفت که او انتظار ندارد که وجود دارد به هر تحقیقات جنایی را به اوباما و یا معاون رئیس جمهور و جریان دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن.

“بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار گفت.

“ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران است.”

اوباما به احتمال زیاد برخی از شرکت رئيس جمهور در لیست بد حال و رئیس جمهور ممکن است احساس گرما شده بود که با توییت های اخیر خود را که در آن او اظهار نظر در مورد “انتخابات ریاست جمهوری آزار و اذیت” بدون متن به عنوان به که در اذیت و آزار او.

مفتش گزارش داد که صدای جیر جیر دریافت مقدار زیادی از توجه که برخی از آنها متهم به تهمت بودن بیشتر احتمال دارد به harasser و که برخی از آنها آمد رئیس جمهور دفاع کرد و گفت که او شده است ناعادلانه هدفمند با توجه به مواضع سیاسی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>