دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سخره پس از صدای جیر جیر در مورد واشنگتن دی سی در اعتراض جمعیت اندازه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به لطف خود را به نیروهای امنیت این تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ در واشنگتن دی سی در بعد از ظهر شنبه و او به ذکر است که جمعیت کوچکتر از حد انتظار است. چند نفر در زمان این فرصت را به طعنه رئیس جمهور در مورد اندازه از مراسم تحلیف خود جمعیت که چیزی است که بسیاری از مردم گفت: او دروغ گفته در مورد اندازه از کسانی که در جمع آوری به تماشای او ،

“بسیار کوچکتر جمعیت در پایتخت نسبت به پیش بینی. گارد ملی سرویس مخفی و سی پلیس انجام شده است و یک کار فوق العاده. با تشکر از شما!” توییتی رئیس جمهور.

توییت دریافت نزدیک به 138,000 “دوست” محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی و بیش از 30,500 حساب توییتر را بازتوییت کرد پیام. به علاوه تقریبا 30,000 کاربران پاسخ با یک پیام برای رئیس جمهور.

کاخ سفید خبرنگار و تحلیلگر سیاسی برایان کارن را بازتوییت کرد رئیس جمهور تهمت را صدای جیر جیر با طعنه متصل شده است.

“من نمی دانم realDonaldTrump. من هم در مراسم تحلیف. این جمعیت بزرگتر است.”

اقتصاددان دیوید Rothchild نیز تشکیل شده دو پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر رد جمعیت اندازه در سی در روز شنبه. او در زمان این فرصت را به یک حفاری در رئیس جمهور در مورد نه تنها خود را افتتاح جمعیت اندازه بلکه خود را بازتوییت در داخل کاخ سفید روز شنبه با توجه به اعتراضات.

“Haha ناامن سرحال استبدادی خجالت است که تظاهرات علیه او راه بزرگتر از خود را کمی غمگین مراسم تحلیف” Rothchild نوشت. “باید تهدید آمیز برای کسی که زندگی در داخل یک پناهگاه برای محافظت از خود را از مردم زمانی که بسیاری از مردم نشان می دهد تا در اعتراض به او.”

چند کاربران توییتر اشاره کرد که اگر او فکر می کردم جمعیت کوچک بودند که او ممکن است به دنبال در جمعیت از آن روز در ژانویه 2017 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان سوگند خود را از دفتر. آنها به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها از امروز به او نشان دهد به اندازه روز شنبه جمعیت در پایتخت کشور است.

کمدین و نویسنده نیک جک Pappas همچنین در پاسخ با دو دیدگاه. Pappas اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن در پناهگاه های زیرزمینی که در آن او گزارش رفت و پیش از آن در هفته در میان تظاهرات و چندین نفر دیگر که پاسخ داد نیز اشاره و یا ذکر پناهگاه و با استفاده از یک برچسب در مورد پناهگاه.

“یک چیز بسیار روشن است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم در سی امروز از وجود خود را در مراسم تحلیف” به سخره کمدین.

برخی از کسانی که پاسخ نیز انجام می دهد و رئیس جمهور به دلیل شمشیربازی که بالا رفت در خارج از کاخ سفید به تظاهرات در Washinton سی ادامه داد: در طول هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>