دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد Coronavirus تست است “مبالغه” به عنوان کارشناسان می گویند بیشتر مورد نیاز است برای بازگشایی اقتصاد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که عمل گسترده تست برای coronavirus است “مبالغه” با وجود کارشناسان پزشکی گفت: ملت باید به شدت گسترش تست قابلیت به منظور به طور گسترده ای بازگشایی اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در طول سفر به تجهیزات پزشکی مرکز توزیع در پنسیلوانیا روز پنج شنبه در یک سفر که در آن او اعلام کرد که ایالات متحده تا به حال فقط در صدر 10 میلیون به طور کلی آزمون های داده شده پس از شروع شیوع کروناویروس.

“ما بهترین تست در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از طریق تپه. “ممکن است که تست را رک و پوست کنده مبالغهشده. شاید آن مبالغه شده است.”

“اما ما باید بزرگترین آزمایش در جهان است, اما آنچه که ما می خواهیم این است که ما می خواهیم برای خلاص شدن از این چیز. این چیزی است که ما می خواهیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند که این حجم بالا از آزمون داده است که دلیل واقعی برای تعداد بالایی از موارد در ایالات متحده نشان می دهد که کشورهای دیگر ممکن است تعداد بيشتری اگر آنها به انجام تست های بیشتر.

“ما موارد بیشتر از هر کسی در جهان, اما چرا ؟ چون ما بیشتر تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است. آنها نمی خواهند به نوشتن آن است. این حس مشترک. ما تست خیلی بیشتر است.”

تهمت های اخیر به خود می بالد در مورد تعدادی از coronavirus آزمون اختلاف شده اند توسط منتقدان که اشاره کرد که ایالات متحده نشدم پشت تعدادی از کشورهای دیگر در تعدادی از تست های توزیع سرانه. به سی ان ان گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار روزانه coronavirus جلسه ایستاده در مقابل یک نشانه بزرگ است که به عنوان خوانده شده “امریکا منجر جهان در تست” مطالعات نشان داد که ایالات متحده رتبه 22 را در جهان در تعداد تست در هر 1000 نفر است.

در این گزارش اشاره کرد که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ایالات متحده است انجام آزمایشات به اندازه کافی به با خیال راحت بازگشایی اقتصاد از جمله دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه که گفت: نزدیک به 900,000 آزمون داده می شود باید هر روز با مه 15. مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت که ایالات متحده در حال انجام نزدیک به 300,000 آزمون در هر روز است.

به عنوان Inquisitr گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که آزمایش های بیشتری را به این کشور نگاه بد به دلیل آن باعث می شود تعداد زیادی از مردم داشت به مثبت به افزایش نیز هست. او همچنین پیشنهاد کرد که برخی از محدودیت های دقیق در جای خود قرار داده در کشورهای در سراسر کشور در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در واقع ممکن است در نظر گرفته شده برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی و دینگ شانس خود را از برنده شدن در انتخابات در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>