دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشت برنامه ریزی برای موج بعدی از COVID-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او قصد ندارد به همان عمل در بسته شدن کشور در صورت وجود موج دوم COVID-19.

هنگامی که سوال چه او برنامه ریزی شده برای انجام این کار در صورت امکان تجدید حیات ویروس رئیس جمهور روشن بود او قصد ندارد به اقدامات اجرایی تعطیل کسب و کار.

“ما در حال رفتن به کشور است. ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی.”

رئیس جمهور ارائه شده اعتماد به نفس خود را در کشور توانایی برای مهار شیوع آینده خواستار آنها را “embers.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به یک طرح دولت برای اضافه کردن به تلاش افراد و کارکنان بهداشت و درمان نه تعطیل کردن کسب و کار.

“این که آیا آن یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آمد در هفته از خاموش شدن توسط همه کسب و کار تلقی نمی “ضروری” به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران و دانشمندان درهم به آمده تا با یک برنامه برای نگه داشتن آمریکایی ها امن از COVID-19.

متحده در سراسر کشور به آرامی شروع به باز کردن کسب و کار و برنامه های اعلام شده است در تمام 50 ایالت اجازه می دهد تا محدودیت برداشته شود باز دولت در اقتصاد در سرعت های متفاوت با توجه به تپه.

در حالی که برخی از کشورها هنوز در تلاش برای مرتب کردن بر اساس آنچه که خود را “طبیعی” خواهد شد مانند نگاه کارشناسان بهداشت و درمان از جمله دکتر Anthony Fauci ادامه کار خود در کاخ سفید coronavirus نیروی کار و هشدار در مورد موج دوم ممکن است از این ویروس در زمستان.

Fauci شهادت قبل از مجلس سنا پنل تنها چند روز پیش گفت که به اعتقاد او یک تجدید حیات می تواند بدتر از اول به وقوع پیوست. دکتر در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر قانونگذاران خود را باور است که دولت تنها امید برای آینده همچنان به گسترش و تست تماس با ردیابی و همچنین تولید تجهیزات پزشکی.

“من امیدوارم که اگر ما را از این خطر موج دوم ما خواهد بود قادر به مقابله با آن بسیار موثر برای جلوگیری از تبدیل شدن به شیوع نه تنها بدتر از اکنون اما خیلی کمتر است.”

در حالی که همچنان حمایت خود را از coronavirus گروه ضربت رئیس جمهور ادامه داد: تاکید بر نیاز اقتصاد برای بازگشایی, با استناد به 30 میلیون شغل از دست داده یک تهدید خود را برای آینده کشور.

“دائم مستند است نه یک استراتژی برای دولت سالم یا سالم کشور است. کشور ما نبود به معنای تعطیل شود. ما کار درست را انجام داد اما در حال حاضر وقت آن است برای باز کردن آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کارخانه مملو از جنجال برای بیش از یک دلیل ، به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده که رئیس جمهور تنها عینک ماسک خود را به صورت بخشی از گیاه تور با وجود تهدیدات توسط دولت دادستان کل به اقدام قانونی اگر او نبود نگه داشتن بینی و دهان خود را پوشش داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>