دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان برای ادعای او هرگز از شنیده می شود Whistleblower یکی از کشور های برتر پزشکی کارشناسان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به یک ادعا می کنند که او هرگز “حتی شنیده” یک خلاف کاران است که در انتقاد از دولت coronavirus پاسخ — حتی اگر مردی که منفجر سوت یکی از برتر کشور تحقیقات پزشکی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز پنج شنبه به انفجار ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار سازمان دولتی مشغول کار بر روی یک واکسن برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک صدای جیر جیر که او هرگز ملاقات یا حتی شنیده روشن بیانیه ای که در این آتش سوزی پس روشن شد یکی از کارشناسان درون دولت در پاسخ به coronavirus.

“من نمی دانم این به اصطلاح خلاف کاران ریک روشن هرگز او را ملاقات نمود و یا حتی شنیده می شود اما برای من او یک کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد و که با نگرش دیگر باید کار را برای دولت ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

که تحت انتقاد از کنگره جو کندی که اشاره کرد که ادعا می کنند نشان دهنده نسبتا ضعیف در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شاید این واقعیت است که شما نمی دانید و یا حتی شنیدن از فرد مسئول تحقیقات پزشکی برای دولت خود را در میان بهداشت جهانی همه گیر است که بخشی از دلیل که چرا ما به سرعت در حال نزدیک شدن به 100,000 مرگ و میر در این کشور” ماساچوست کنگره توییتی.

کندی جیر تکرار یکی از عمده انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن از شیوع کروناویروس با بسیاری از گفته او موفق به هشدارها از کارشناسان پزشکی در دولت او. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تضاد آنها در طول روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی ارائه مشاوره پزشکی و پیش بینی است که بعدا اصلاح شده توسط دیگر اعضای coronavirus نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله آمد و به عنوان روشن صحبت کرد قبل از یک خانه فرعی در سلامت و گفت که زندگی بودند و بی ارزش از دست دادن به علت انفعال در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در شرایط بحرانی اوایل هفته از وقوع. او همچنین با صدور استارک هشدار در مورد این کشور به طور بالقوه در مواجهه با “تاریکترین زمستان در تاریخ معاصر” اگر موج دوم coronavirus بازدید در اواخر پاییز به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی پیش بینی کرده اند. روشن گفت: دولت هنوز فاقد یک طرح مناسب برای پاسخ به شیوع بیماری از جمله راه هایی برای تهیه کافی ماسک درمان و واکسن.

روشن بود که ادعا کرد که او سرنگون شد از سمت خود پس از ابراز نگرانی در مورد یک پتانسیل coronavirus درمان بودن تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن — ادعای رئیس جمهور را رد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>