دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید گام پایین و اجازه مایک پنس منجر MSNBC میزبان می گوید

MSNBC میزبان جو Scarborough استفاده روز دوشنبه نسخه ای از صبح جو به تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گام و اجازه مایک پنس رهبری ایالات متحده در میان coronavirus همه گیر داستان خام گزارش شده است.

“آقای رئیس جمهور من می پرسند که شما چک کردن” Scarborough گفت. “من می پرسند که شما را به یک استراحت. از من بپرسید که شما از خودتان مراقبت کنید شاید اجازه مایک پنس اجرا چیزهایی که برای هفته آینده. شما خوب نیست.”

Scarborough پیشنهاد کرد که پنس بهتر است مجهز به رهبری ایالات متحده به عنوان کشور همچنان به نبرد coronavirus و بهداشت عمومی کارشناسان پیش بینی موج دوم این سقوط.

“آقای رئیس جمهور شما در حال بدتر شدن هر روز است. شما نیاز به یک استراحت شما نیاز به اجازه دهید مایک پنس در واقع اجرای چیزهایی که برای هفته آینده. دوباره زمانی که شما احساس کمی بهتر است و هنگامی که شما واقعا می تواند در واقع تمرکز بر روی کار خود را. شما فقط نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر. آمریکایی ها در حال مرگ هستند و هر روز به دلیل آن است.”

Scarborough نظرات آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره به ارمغان آورد تا مرگ لری Klausutis که مشغول به کار در سکربروق فورت والتون بیچ دفتر در طول زمان خود را به عنوان یک فلوریدا در کنگره و پیشنهاد کرد که MSNBC میزبان ممکن است درگیر شود. 57 ساله و شخصیت تلویزیونی با اشاره به ظلم و ستم از تهمت و اتهام اما همچنین گفت این غیر منتظره نیست و با اشاره به ست Reith توطئه که تهمت و متحدان خود را تحت فشار قرار دادند.

حتی اگر تهمت نیست دست حاکم به پنس بلومبرگ گزارش می دهد که معاون رئیس جمهور اخیر در کانون توجه هموار راه را برای یک سال 2024 ریاست جمهوری اجرا شود. علاوه بر اینکه بخشی از coronavirus وظیفه نیروی پنس خود را عمل سیاسی کمیته و قبل از COVID-19 مستند محدودیت های سفر از این کشور به عنوان یک تهمت قائم مقام. با توجه به انتشار پنس است که انتظار می رود موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن اگر چه هنوز مشخص نیست که آیا او حاضر است برای ریاست حزب جمهوری خواه نامزدی و موقعیت.

به گزارش NBC News, پنس نقش به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار — که آن را یک “خطر ناک شغل” — قرار است در آینده خود را در خط. اگر چه این نشریه اشاره می کند که پنس را دریافت کرده است ستایش برای نقش خود در نیروی کار تا کنون آن را نیز برجسته است که این تغییر می تواند در هر لحظه با توجه به طبیعت غیر قابل پیش بینی از این بیماری همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن چالاک طبیعت است.

اگر پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو حذف شده از مواضع خود مجلس نانسی پلوسی خواهد بود در خط بعدی برای به عهده گرفتن ریاست جمهوری به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>