دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “به هیچ وجه او را لغو جمهوریخواه در ماه اوت با وجود عدم اطمینان از Coronavirus بحران

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “به هیچ وجه” او اجازه خواهد داد که coronavirus بحران به لغو جمهوریخواه در ماه اوت با وجود پیش بینی هایی که advisement در برابر گروه بزرگی تجمعات هنوز هم می تواند در جای خود از طریق پایان از تابستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز , میزبان, Sean Hannity که او قصد دارد برای رفتن پیش با کنوانسیون که در آن او را رسما به توان حزب نامزد. کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای ماه اوت 24-27 در Charlotte, North Carolina, مهم, نوسان, دولت برای انتخابات آینده.

به عنوان تپه اشاره کرد تهمت گفت: او قصد دارد برای حرکت رو به جلو با کنوانسیون حتی به عنوان کنوانسیون ملی دموکرات ها بود با توجه به گزارش اورژانس برنامه های خود را برای ماه جولای کنوانسیون در میلواکی است.

“ما قطعا برنامه ریزی — آن را نسبت به پایان ماه اوت. کسی درخواست شد امروز كه شما خود را لغو کنوانسیون?’ به من گفت: به هیچ وجه من قصد دارم به انصراف از کنوانسیون. ما در حال رفتن به کنوانسیون آن را برای رفتن به باور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

شده اند وجود دارد متفاوت پیش بینی چه مدت آمریکایی ها نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله تلاش که منجر به بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و به نام مردم برای ماندن در خانه های خود و به دور از تنظیمات گروه به عنوان آنجا که ممکن است. این تلاش به معنای پهن کردن منحنی افزایش زمان این ویروس طول می کشد به گسترش به طوری که بیمارستان سیستم نیست غرق می شوند.

پزشکی بسیاری از کارشناسان پیش بینی کرده اند که برخی از سطح اجتماعی سوريه تلاش خواهد نیاز به در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن نهایی است که می تواند تا 18 ماه به دور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به فشار در برابر این پیش بینی گفت: چند بار در این هفته است که او می خواهم به این کشور باز شد و مردم به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. رئیس جمهور این هفته با ارائه یک پیش بینی از تاریخ عید پاک یکشنبه, مارس 12 تاریخ است که می رود در برابر توصیه های بالا کارشناسان پزشکی که گفت: چند هفته بیشتر از فشرده تر اجتماعی فاصله به احتمال زیاد مورد نیاز است. مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که طرح ریزی شده بود نه بر اساس توصیه های پزشکی, بلکه این است که این تاریخ قابل توجهی به نظر می رسید به او را به عنوان او می خواست آمریکایی ها قادر به “بسته کلیساها.”

حتی برخی از اعضای سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحت فشار قرار دادند در برابر این طرح خواستار آن خطرناک به حرکت به دور از اقدامات به منظور حفظ این ویروس را گسترش در چک. به عنوان Inquisitr اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن سابق امنیت ملی, مشاور تام Bossert هشدار داد که پایان دادن به اجتماعی فاصله اقدامات بیش از حد به زودی می تواند منجر به مرگ صدها هزار نفر از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>