در یک روز شنبه در مصاحبه با Axiosدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او را به اتهام روسی نعمت بر سربازان ایالات متحده در جولای 23 تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روزانه تماس گیرنده گزارش شده است.

“بود که یک تماس تلفنی به بحث در مورد چیزهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و رک و پوست کنده که مسئله ای است که بسیاری از مردم گفت: خبر جعلی.”

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع را تکثیر سلاح های هسته ای. ایالات متحده رهبر گفت: او هنوز به موضوع مطرح ادعا نعمت با پوتین اما او ادعا کرد که هیچ مشکلی انجام این کار است. املاک و مستغلات مغول نیز محروم همیشه دیدن اطلاعات بر روی این موضوع بود که بنا به گزارش گنجانده شده در جلسه توجیهی روزانه در ماه فوریه است.

داستان اولیه در ادعا نعمت شکسته شد توسط نیویورک تایمزکه ادعا کرد که هوش پیشنهاد روسیه ارائه پاداش های مالی به طالبان وابسته به داعش و کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است. با این حال برخی ابراز شک و تردید در گزارش. قابل توجه ژنرال Kenneth F. مکنزی جونیور که یکی از بالاترین رتبه بندی در ایالات متحده ژنرال نظارت میانه عملیات به نام پیشنهاد “نگران کننده” و گفت که او نمی بینم “مسبب link.”

Grayzone روزنامه نگار هارون Maté همچنین پیشنهاد کرد که این گزارش حس را ندارد و استدلال کرد که طالبان نمی نیاز به هر گونه انگیزه ای برای کشتن آمریکایی ها.

In this photo provided by the German Government Press Office (BPA), Donald Trump, President of the USA (C) meets Vladimir Putin, President of Russia during the G20 Summit on July 7, 2017 in Hamburg, Germany.
  BPA / گتی ایماژ

به گزارش NBC Newsآمریکا با مقامات بعدا گفت که شواهدی در حمایت از این ادعا است که کمتر از قطعی است. هنوز هم بسیاری از انتقاد و تهمت برای خود ادعا عدم عمل است. داگلاس لندن, افسر سابق سازمان سیا کار می کرد که افغانستان موضوع اشاره کرد که سربازان آمریکایی بودند خطر جان خود را در افغانستان و با اشاره به تصمیم رئيس جمهور را به طور مستقیم به سازمان های اطلاعاتی به کار با کرملین در عملیات ضد تروریستی. لندن همچنین استدلال کرد که آیا اطلاعات جدید ادعا نموده است که درست مسکو شده است پمپاژ کمک های مالی به عملیات های طالبان در برابر آمریکا است.

در طول Axios مصاحبه تهمت پیشنهاد کرد که روسیه دریافت غیر ضروری درجه از بررسی دقیق نسبت به چین و استدلال کرد که کار با سابق در تکثیر سلاح های هسته ای است یک اولویت بالاتر نسبت به دیگر مسائل بین المللی مانند گرم شدن کره زمین.

هر National Postتهمت به دنبال بهبود روابط با مسکو در طول ریاست جمهوری خود. دموکرات ها به مدت طولانی با انتقاد از املاک و مستغلات مغول را دوستی با پوتین و آنها را متهم او را از گرفتن این اطلاعات به طور جدی به اندازه کافی. به عنوان Inquisitr گزارش برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله لیز چنی و لیندزی گراهام نیز فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن برای اطلاعات بیشتر در مورد ادعا كرد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de